Części zamienne

Szukanie części zamiennych do instalacji pompy ciepła czy oczyszczacza może stanowić prawdziwe wyzwanie. My mamy oryginalne części zamienne marki Daikin, co daje pewność, że nowy komponent jest tak samo dobry, jak zamontowany w fabryce. Jeśli jesteś posiadaczem urządzeń firmy Daikin, zgłoś się do nas. Damy Ci znać, jak szybko dostarczymy Ci części zamienne, podamy też jego cenę.

Części zamienne najwyższej jakości

Daikin to japońska firma, która na rynku działa od 1924 roku. Pod nazwą marki skrywają się kompleksowe rozwiązania systemów, które tworzą niezwykle komfortowe i ekologiczne środowisko do zdrowego funkcjonowania w pomieszczeniach. Instalacja Daikin stanowi synonim wysokiej jakości i starannego wykonania. W Kliwent korzystamy z jakości oraz doświadczeń firmy Daikin.

Części Daikin

Części zamienne do różnych typów urządzeń

Mamy bogatą ofertę części zamiennych do sprzętu Daikin. Znajdziesz elementy do pomp ciepła, chillerów, oczyszczaczy oraz klimatyzatorów typu split i multisplit. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy i podasz niezbędne dane. Odpowiedź wyślemy niezwłocznie.

Informacje w zapytaniu o części zamienne

Im bardziej szczegółowe i dokładne informacje podasz, tym łatwiej nam będzie ustalić numer seryjny części. Dlatego do suchych danych w formularzu kontaktowym warto dołączyć zdjęcie tabliczki znamionowej. Znajdziesz ją z tyłu lub z boku urządzenia. To bardzo ważna informacja, bo każdy urządzenie wymaga innych części, choć z zewnątrz są do siebie bardzo podobne. Liczy się też nazwa poszukiwanej części, jej opis oraz zdjęcie całościowe jednostki.

Części do Daikina

Zalety części zamiennych

Kiedy zamawiasz części zamienne w Kliwent, zyskujesz pewność, że są one zgodne z Twoim urządzeniem. Oferujemy części nie tylko do nowych jednostek, ale także do starszych modeli. Wysoka jakość materiałów i pełna zgodność ze specyfikacją producenta gwarantują niezawodność.

DO GÓRY