Pompa ciepła Toshiba Estia Split R32 AIO

Toshiba Estia Split R32 AIO. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym urządzeniu

All in One, czyli wszystko w jednym. Ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową zapewni Ci jedno urządzenie – pompa ciepła Toshiba Estia Split R32 AIO. Ta jednostka powietrze-woda może być jedynym źródłem ogrzewania Twojego domu. Przez cały rok zapewni komfortową temperaturę w budynku, zaopatrując go również w CWU. Ekologicznie i ekonomicznie, jak przystało na rozwiązanie na miarę przyszłości.

Duży pojemnik na ciepłą wodę użytkową

Toshiba Estia Split R32 AIO oprócz ogrzewania i chłodzenia, jest też źródłem ciepłej wody użytkowej. W tej jednostce mieści się wbudowany zbiornik ciepłej wody użytkowej o pojemności 210 litrów. Jest on w stanie wyprodukować ciepłą wodę o temperaturze sięgającej 65 °C. Pompa ciepła ze zintegrowanym zbiornikiem CWU to zatem nie tylko oszczędność miejsca, ale i gwarancja dostępnej 24 godziny na dobę ciepłej wody do długich kąpieli i szybkich pryszniców.

Niewielka powierzchnia zabudowy. Oszczędność miejsca

Kompaktowy rozmiar jednostki Toshiba Estia Split R32 sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla budynków z ograniczonym metrażem. Zabudowa modułu hydraulicznego zajmuje jedynie 600 x 670 mm. Wszystkie elementy jednostki dostępne są z przodu, co ułatwia instalację i konserwację urządzenia.

Równie niewielkie są agregaty zewnętrzne, wyróżniające się technologią jednowentylatorową. Doskonale komponują się z innymi architektonicznymi elementami budynku. Cechuje je również cicha praca, na poziomie 32 dB(A) w odległości 5 m. Oznacza to brak uciążliwego hałasu dla otoczenia, a jedynie delikatny szum jednostki.

Znakomita sprawność energetyczna. Aż do A+++

Optymalna temperatura w budynku i niższe rachunki za prąd. To połączenie jest możliwe tylko z pompą ciepła Toshiba Estia. Należy ona do klasy energetycznej A+++ lub A++ w ogrzewaniu pomieszczeń w niskiej i średniej temperaturze, przy sprawności dla częściowego obciążenia ηs do 183%. Natomiast dla produkcji ciepłej wody użytkowej, przy sprawności dla częściowego obciążenia ηs CWU do 122%, jej klasa energetyczna to A+ / A. Charakteryzująca się tak niskim poborem mocy jednostka pozwoli Ci oszczędzać energię, jednocześnie zapewniając komfortowe warunki termiczne wewnątrz budynku.

Wysoka skuteczność grzania i chłodzenia

Zapewnij sobie komfortowe ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Wybierz pompę ciepła Toshiba Estia Split. To kompleksowe rozwiązanie łączy w sobie funkcje ogrzewania oraz chłodzenia, bez konieczności instalacji dodatkowych klimatyzatorów ani grzałek. Pompa ciepła Estia Split działa z taką samą skutecznością przy skrajnie wysokich i niskich temperaturach na zewnątrz. Pozwala to cieszyć się optymalną temperaturą w budynku przez cały rok, jednocześnie dbając o środowisko.

Zarządzanie przez aplikację Toshiba Home AC Control

Steruj pompą ciepła Toshiba Estia Split z użyciem aplikacji mobilnej Toshiba Home AC Control, kompatybilnej z systemami Android oraz iOS. Pobierz ją ze sklepu GooglePlay lub AppStore i zainstaluj na jednym z urządzeń przenośnych. Następnie połącz się bezprzewodowo z routerem i zarządzaj ustawieniami pompy zdalnie.

Z poziomu aplikacji masz dostęp do najważniejszych funkcji pompy ciepła. Umożliwia ona sterowanie temperaturą w pomieszczeniu, monitorowanie zużycia energii, jak również tworzenie harmonogramów pracy pompy ciepła. Interfejs oprogramowania jest prosty i czytelny, co sprawia, że z obsługą aplikacji poradzi sobie każdy.

DO GÓRY