Montaż rekuperacji Zabrze

Jesteś z Zabrza albo prowadzisz tam firmę i stoisz przed dylematem: komu zlecić montaż rekuperacji w budynku? Dobrze trafiłeś. Fachowa i kompleksowa obsługa zapisane są w naszym DNA, a formalności zredukowaliśmy do minimum. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Zabrzu

Nie ma znaczenia, czy chcesz mieć rekuperację w domu mieszkalnym, w lokalu handlowym, usługowym, czy może w komercyjnym. Ważna jest chęć zapewnienia wszystkim czystego powietrza przez całą dobę. Czystego, czyli przefiltrowanego i wolnego od pyłków oraz innych zanieczyszczeń stałych. Pozbawionego alergenów, zarodników pleśni i grzybów, drobnoustrojów chorobotwórczych. To wszystko pochłoną filtry, jednocześnie powietrze zostanie poddane nawilżaniu, by nie narażać nikogo na wysuszenie śluzówek, co ma szczególne znaczenie w sezonie grzewczym.

Jesteśmy po to, by stworzyć dla Ciebie projekt rekuperacji w budynku i wskazać, którędy najkorzystniej poprowadzić instalację, by pracowała z maksymalną efektywnością. W trakcie wizji lokalnej dokonamy pomiarów, wyznaczymy miejsce na rekuperator, obliczymy też, jak mocny powinien być dla zapewnienia najlepszych efektów. Pozostaje jeszcze tylko pierwsze uruchomienie, ale i tym się zajmiemy.

Montujemy rekuperację na obszarze całego Zabrza, we wszystkich jego dzielnicach: Centrum Południe, Centrum Północ, Guido, Helenka, Mikulczyce, Rokitnica, Grzybowice, Kończyce, Biskupice, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Maciejów, Osiedle Młodego Górnika, Pawłów, Makoszowy, Osiedle Mikołaja Kopernika, Zandka.

Klimat Zabrza. Odkryj uroki śląskiego miasta

W Zabrzu dużo się dzieje – zarówno na powierzchni, jak i głęboko pod ziemią. To miejsce, jak mało które, daje możliwość zejścia na głębokość 355 metrów i zobaczenia w akcji kombajnu górniczego. Takie atrakcje tylko w kopalni Guido, którą odwiedza 100 000 turystów z wielu krajów.

Tymczasem na górze aż 60% powierzchni miasta stanowią tereny leśne będące ciekawym kontrastem dla krajobrazu postgórniczego i postprzemysłowego. Zabrze prężnie stawia też na nowoczesność w sposób zrównoważony, czego efektem jest prestiżowa nagroda ECO-MIASTA.

Nie zmienia to jednak faktu, że i tutaj występują w powietrzu zanieczyszczenia. Wiosną i latem dają o sobie też znać wszechobecne rośliny, rozsiewając wszędzie pyłki, czyli koszmar dla alergików. To wszystko zatrzymają filtry rekuperatora, dzięki czemu w środku znajduje się tylko czyste i świeże powietrze wolne nawet od drobnoustrojów chorobotwórczych. Oddychasz pełną piersią, wciągając do płuc powietrze o odpowiednim stopniu wilgotności.

Wentylacja i rekuperacja w Zabrzu? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY