Montaż klimatyzacji Ruda Śląska

Zapewniamy bezpłatną poradę dotyczącą wyboru klimatyzacji. Przeprowadzamy wizję lokalną, by dobrać typ i model klimatyzacji. Instalujemy i przeprowadzamy pierwsze uruchomienie. Jeśli więc jesteś z Rudy Śląskiej i szukasz dostawcy klimatyzacji, dobrze trafiłeś. Wystarczy, że zrobisz to:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem w Rudzie Śląskiej

Zachowaj pełną kontrolę nad temperaturą powietrza, wilgotnością oraz jego jakością dzięki klimatyzacji. Nowoczesne systemy klimatyzacji mogą pracować przez cały rok, chłodząc wnętrza w upalne dni i nagrzewając je wtedy, kiedy na dworze zrobi się już chłodno.

klimatyzacja Ruda Śląska

Zapewniamy kompleksową obsługę już od pierwszego kontaktu po ostatni etap prac. Oferujemy też serwis pozwalający zachować instalację w idealnej kondycji, co minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii i utrzymuje wydajność klimatyzacji na najwyższym poziomie. W Kliwent pomagamy wybrać rozwiązanie zaspokajające oczekiwania Twoje i Twojego biznesu. U nas znajdziesz klimatyzatory, które realnie podnoszą komfort życia. Przekonaj się sam.

Montujemy klimatyzacje na obszarze Rudy Śląskiej i okolic, we wszystkich częściach miasta: Orzegów, Ruda, Godula, Chebzie, Bielszowice, Nowy Bytom, Bykowina, Halemba, Kochłowice, Wirek, Czarny las.

Razem z Tobą ustalimy, którędy poprowadzić instalację, dopasujemy też jej charakter, wybierając spośród modeli: ściennych, przypodłogowych, kasetonowych, podstropowych, a także systemów split i multisplit. Bezpłatny audyt i wizję lokalną przeprowadzamy pod każdym adresem.

Odkryj Rudę Śląską. Poznaj jej klimat

Czy wiesz, że Ruda Śląska leży w samym sercu województwa śląskiego? Ale nie tylko to czynią ją tak wyjątkowym miastem. Ponieważ powstała w wyniku połączenia wielu miejscowości, może pochwalić się niezwykle zróżnicowaną mozaiką architektoniczną oraz odrębnością dzielnicową.

Spotkasz tu mieszankę nowoczesnego budownictwa, klasycznych górniczych familoków, jak i elementów związanych z przemysłem wydobywczym i hutniczym. Przyznasz, że to ciekawe połączenie. Na tym jednak nie koniec, bo pomimo górniczego charakteru Ruda Śląska jest jednym z najbardziej zielonych miast Górnego Śląska. Obfituje bowiem w lasy, parki i strefy wypoczynku.

Mimo to wysokie upalne temperatury jej nie oszczędzają. W trakcie upałów termometry wskazywały tu nawet 38°C. Naprawdę trudno wytrzymać w takich warunkach – ciężko skupić się, pracować i nawet noce nie przynoszą wytchnienia. Nagrzane mury i stropy utrzymują ciepło, a Ty cierpisz z tego powodu.

Dlatego tak ważna jest klimatyzacja w budynku – zarówno mieszkalnym, jak i usługowym lub komercyjnym. Odpowiednio dobrana schłodzi wnętrza, utrzymując temperaturę na określonym poziomie. Jednocześnie zatrzyma w filtrach pyłki oraz zanieczyszczenia, odświeżając przy okazji powietrze.

Klimatyzacja Ruda Śląska? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY