Pompa ciepła multi+

Odkryj inwestycję na miarę przyszłości – jeden nowoczesny i energooszczędny system łączący klimatyzację, ciepłą wodę oraz ogrzewanie. Rozwiązanie zapewniające komfort, dopasowanie do potrzeb domowników, jak również niskie zużycie energii i niskie rachunki. Oto wygodna opcja pozwalająca wybierać jednostki tworzące estetyczną jedność z wystrojem domu. Poznaj pompy ciepła Multi+ dostępne w naszej ofercie.

Efektywne rozwiązanie all-in-one

Dzięki synergii kilku systemów powstał jeden – niezwykle efektywny, gotowy stać na straży komfortu termicznego przez cały rok. Wyobraź sobie instalację, która zapewnia Ci to, czym normalnie zajmowałoby się kilka odrębnych. Kupowanych i montowanych rzecz jasna oddzielnie, co dodatkowo podniosłoby koszty.

pompa multi

Tymczasem pompa ciepła Multi+ z łatwością zastępuje przestarzałe rozwiązania z zakresu podgrzewania wody użytkowej, jak również ogrzewania i klimatyzowania domów. Świetnie sprawdza się w niewielkich domach jednorodzinnych, będąc sprytnym, zarazem ekologicznym sercem budynku.

Klimatyzacja, ogrzewanie i ciepła woda

Do jednej jednostki zewnętrznej Multi+ podłączysz zbiornik ciepłej wody użytkowej, jak również do trzech wewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych. Uzyskasz tym samym system mogący codziennie podgrzewać wodę na kąpiel, zmywanie lub pranie ręczne. Gdy tylko odkręcisz kran, poleci z niego ciepła woda. Nie potrzebujesz przy tym pieca, piecyka gazowego ani centralnego ogrzewania. Nie emitujesz też spalin i nie martwisz się o dostępność opału lub gazu.

W chłodne dni możesz z kolei liczyć na ogrzewanie za pośrednictwem jednostek wewnętrznych. Odznaczają się wysoką efektywnością, więc szybko wypełnią przestrzeń kojącym ciepłem. W pokojach zapanuje przyjemna atmosfera, a Ty zachowasz kontrolę nad temperaturą i siłą nawiewu.

pompa ciepła multi+

Natomiast w trakcie upałów jednostki przechodzą w tryb chłodzenia, obniżając temperaturę, zapewniając wytchnienie od wszechobecnego ukropu. Nawet jeśli wentylatory pracują z maksymalną mocą, pozostają ciche i nieinwazyjne dla domowników.

Oszczędności już od pierwszego dnia

W porównaniu ze starymi instalacjami system Multi+ wprowadza rewolucyjne wręcz zmiany. Oszczędzanie energii zaczyna się już pierwszego dnia pracy systemu, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii Daikin. Wpływa też na to precyzyjne zarządzanie warunkami panującymi w domu, tak aby w pełni wykorzystać potencjał urządzeń.

Wszystko masz pod kontrolą

Aplikacja Daikin Onecta daje możliwość tworzenia harmonogramów, które wyręczą Cię z codziennego wprowadzania ustawień. Zaprogramuj każdą z jednostek odrębnie, zgodnie z oczekiwaniami domowników, by potem monitorować panujące warunki oraz wprowadzać ewentualne poprawki. Ustaw też temperaturę zbiornika wody. Zaplanuj, kiedy system ma działać z pełną mocą, a kiedy przejść w stan uśpienia i nie być bezproduktywnym.

sterownie wifi klimatyzatorem

Znakomita efektywność energetyczna

Czy wiesz, że system Multi+ odznacza się bardzo wysokim współczynnikiem sprawności energetycznej? I naprawdę ma się czym pochwalić. Wiedz, że oferuje on efektywność B dla ciepłej wody użytkowej, nawet A++ w trybie ogrzewania oraz do A+++ w trybie chłodzenia. Jednocześnie instalacja ta korzysta z czynnika chłodniczego R-32 i sprężarki typu swing ze sterowaniem inwerterowym. Dlaczego to takie ważne? Bo ich oddziaływanie na środowisko jest niezwykle niskie, a przez to ekologiczne.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Czy zarządzanie ciepłem, chłodzeniem i temperaturą wody ogranicza się tylko do sterownika zamontowanego w domu? Nie w przypadku systemu Multi+. Rzecz jasna do dyspozycji masz nowoczesny, intuicyjny wyświetlacz do monitorowania kluczowych parametrów. Jednak poza nim możesz korzystać z aplikacji mobilnej do sterowania zdalnego poza domem. Z jej pomocą podgrzejesz wnętrza szybciej niż przewiduje harmonogram albo podkręcisz temperaturę wody, by zafundować sobie gorącą kąpiel tu i teraz.

Nie zapominajmy, że pompy ciepła Multi+ współpracują również z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa.

DO GÓRY