Serwis chillerów

Chillery, czyli inaczej agregaty wody lodowej, należą do urządzeń o szerokim zastosowaniu w sklepach, biurach, hotelach, a nawet w medycynie. W skrócie: wszędzie tam, gdzie utrzymanie precyzyjnej temperatury to priorytet. Skoro są tak przydatne dla wielu branż i przedsiębiorstw, to oczywistym staje się ich serwis. Tylko dzięki regularnej kontroli masz pewność, że urządzenie będzie Ci służyć przez wiele lat, bez usterek i zawsze z takim samym poziomem wydajności.

Przegląd agregatów wody lodowej

W podstawowych typach agregatów wody lodowej można wymienić te chłodzone powietrzem oraz te chłodzone wodą. W przypadku serwisu agregatów powietrznych przegląd może obejmować czyszczenia wraz z konserwacją wentylatorów skraplacza. Natomiast w przypadku instalacji wodnej skupia się głównie wokół wymiennika ciepła. Różne typy chillerów wymagają różnego podejścia podczas serwisowania. W Kliwent wiemy o tym doskonale, bo specjalizujemy się w przeglądach agregatów wody lodowej.

Przegląd agregatów wody lodowej

Naprawa agregatów wody lodowej

Regularny serwis agregatów wody lodowej pozwala wykryć usterki, zanim staną się naprawdę poważne i tym samym kosztowne. Krytyczne problemy, takie jak wyciek freonu czy uszkodzenie sprężarki zaczynają się najczęściej od drobnostek, które odpowiednio wcześnie wykryte są łatwe w naprawie. Tylko serwisowana instalacja gwarantuje, że nie musisz obawiać się nagłych i nieoczekiwanych problemów technicznych. W ten sposób zaoszczędzisz czas oraz pieniądze na naprawę lub, co gorsza, wymianę sprzętu na nowy.

Serwis agregatów wody lodowej

Wymiana agregatów wody lodowej

Obecny agregat popsuł się? A może chcesz go wymienić na nowszy model? Daj znać. Pomożemy Ci w sprawnej wymianie agregatu wody lodowej. Współpraca z szeroką grupą dostawców daje pewność, że bezbłędnie dobierzemy dla Ciebie markę i model. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami chillerów.

Naprawa agregatu wody lodowej

Formularz kontaktowy

Oferujemy pełen zakres usług związany z serwisem chillerów. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Regularna konserwacja to inwestycja, która zwróci się w postaci wydajnego i bezproblemowego funkcjonowania agregatów wody lodowej. Dlatego nie czekaj i umów się na serwis, który zapobiegnie nieprzyjemnym niespodziankom.

DO GÓRY