Montaż klimatyzacji Rybnik

Chcesz wiedzieć jaką klimatyzację wybrać dla domu, mieszkania lub firmy? Skontaktuj się z nami. Sporządzimy ofertę, doradzimy wybór najlepszej opcji, wskażemy źródła dofinansowania. Wszystko, co musisz zrobić, to cztery poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Rybnik

Posiadamy nowoczesne, wydajne i energooszczędne klimatyzatory do wszystkich rodzajów pomieszczeń – od mieszkalnych, przez biurowe, po komercyjne i usługowe. Co ważne, nasze instalacje mogą pracować przez cały rok. Latem chłodzą i chronią przed upałami. Natomiast w chłodne dni dają kojące ciepło. Jednocześnie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i przykrych zapachów.

klimatyzacja Rybnik

Do ich atutów zalicza się także cicha praca. Z pewnością nie będą przeszkadzać w trakcie pracy i wypoczynku. Pozwolą natomiast osiągnąć skupienie, zwiększą wydajność oraz produktywność. Sprawią, że w środku każdy poczuje się dobrze.

Chętnie odpowiemy na pytania związane z wyborem klimatyzacji. Podczas spotkania z doradcą i w trakcie wizji lokalnej zdecydujemy, które rozwiązanie będzie lepsze: split czy multisplit. Określimy także rodzaj użytych jednostek: naścienne, przypodłogowe, kasetonowe czy może kanałowe. I wreszcie razem wybierzemy miejsca, w których poprowadzona zostanie instalacja.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego Rybnika, we wszystkich jego dzielnicach i w okolicy miasta: Golejów, Śródmieście, Niedobczyce, Marko-Nowiny, Kamień, Ochojec, Radziejów, Smolna, Zamysłów, Zebrzydowice, Chwałowice, Grabownia, Gotartowice, Paruszowiec, Wielopole, Stodoły i Orzepowice.

Rybnik i jego klimat. To musisz wiedzieć

Rybnik jest swego rodzaju oazą zieleni w krajobrazie śląskiego krajobrazu. Oprócz elementów związanych z górnictwem zapewnia mnóstwo terenów zielonych oraz sąsiedztwo dwóch rzek – Nacyny i Rudy. Położenie ma zatem urokliwe, dające wytchnienie, pozwalające aktywnie wypoczywać na łonie natury. Rozwija się tu też intensywnie sektor usług, kultury i sportu.

Bliskie sąsiedztwo wody i lasów powinno przekładać się na ochronę przed upałami. Niestety postępujące zmiany klimatyczne sprawiają, że najwyższa temperatura odnotowana w Rybniku sięgnęła 39°C. Łatwo wyobrazić sobie, jak ciężko wytrzymać w takich warunkach. Czy to w pracy, czy w domu. Efektywność i wydajność spadają, trudno o skupienie.

Nowoczesna i wydajna klimatyzacja sprowadzi temperaturę do przyjemnego poziomu, dając wytchnienie Tobie, domownikom, pracownikom, klientom i gościom. Poprawi się również ich samopoczucie.

Klimatyzacja Rybnik? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY