Klimatyzatory Rotenso Luve

Rotenso Luve. Design premium i komfort przez cały rok

Niewiele urządzeń może pochwalić się tak wyjątkowym wzornictwem, jakie Rotenso Luve. Jego niebanalna konstrukcja czerpie z geometrycznych form bazujących na owalach, wpisując się w założenia modernizmu użytkowego. Ale design to nie jedyny atut. Dodaj do nich aż 5 lat gwarancji!.

Klimatyzator zapewnia też komfort cieplny o każdej porze roku. Może grzać przy niskich temperaturach, nawilżać powietrze, a co najważniejsze równomiernie rozprowadzać je we wszystkich kierunkach. Technologia Windless jest niczym delikatny dotyk, z kolei żaluzja 180° zapewnia dystrybucję powietrza w szerokiej płaszczyźnie — a Ty decydujesz, w którym kierunku jest on emitowany.

Całoroczna praca. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury

Rotenso Luve pracuje bezbłędnie podczas największych mrozów, nawet gdy słupek rtęci wskazuje mroźne -22° C. Zapewnia w tym czasie ciepło i komfort w Twoim domu. Jest to ekonomiczna i ekologiczna alternatywa dla konwencjonalnych systemów ogrzewania. Do tego prosta i intuicyjna w obsłudze. Potencjał klimatyzatora da o sobie znać również latem — jest to genialne rozwiązanie całoroczne, zawsze tak samo efektywne.

Ciepło i chłód we wszystkich zakątkach

Odkryj nowy wymiar komfortu z klimatyzatorem Rotenso Luve. Jego innowacyjne, zdalnie sterowane żaluzje 4D, równomiernie rozprowadzają świeże na obszarze całego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogrzać atmosferę, czy wprowadzić chłodzącą bryzę, Luve eliminuje tzw. martwe strefy. Teraz każdy może cieszyć się doskonałym klimatem w swoim otoczeniu.

Wieloetapowe filtrowanie. Zaawansowany jonizator

Gdy jonizator iAIR rozpoczyna pracę, atmosfera w pomieszczeniach ulega głębokiemu oczyszczeniu. Urządzenie generuje jony ujemne, tak więc skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, drobnoustroje i substancje alergizujące. W dodatku efektywnie odświeża powietrze, eliminując aromaty, których wolisz nie czuć. Każdy oddech w domu czy biurze staje się czysty i pełen zdrowia, co jest szczególnie ważne dla osób z alergiami.

Pakiet innowacji w Rotenso Luve

Zaawansowany system inteligentnego zarządzania dynamicznie dostosowuje częstotliwość pracy sprężarki, wybierając jeden z 30 poziomów. To gwarantuje wyjątkową wydajność przy zredukowanym poborze energii, klimatyzator pracuje tym samym niezwykle cicho, bez słyszalnych wibracji. Pozwalają na to nowatorskie technologie wdrożone już na etapie projektowania silników oraz całej reszty instalacji. W rezultacie Rotenso Luve działa niezawodnie.

Jedynie 18 dB głośności. Praca na granicy słyszalności

Posłuchaj. Tak brzmi nowy standard głośności, choć gdy mówimy o poziomie 18 dB, mamy na myśli coś cichszego niż szept. Tryb super cichy eMOTO utrzymuje dźwięku w zakresie ledwie słyszalnym i działa tak subtelnie, że nie zakłóca spokoju ani skupienia, niezależnie od tego, czy odpoczywasz, pracujesz, czy uczestniczysz w konferencji. Gwarantuje również komfortowy sen, zapewniając idealne warunki temperatury i wilgotności powietrza.

Ukierunkuj strumień powietrza. Ciesz się komfortem

Czas na małą rewolucję. Odkryj żaluzję obrotową, która efektywnie dystrybuuje powietrze w pionie w zakresie 180° góra/dół, co zapewnia przyjemne warunki zarówno w rejonie głowy, jak i nóg. Masz pełną kontrolę nad kierunkiem przepływu powietrza, dostosowując strumień do potrzeb własnych i domowników. Z Rotenso Luve cieszysz się idealnie zbalansowanymi warunkami gdy odpoczywasz i kiedy pracujesz. Już nie będzie Ci za gorąco ani za zimno.

Proste, intuicyjne zarządzanie w aplikacji

Wygoda przede wszystkim. Steruj klimatyzatorem Rotenso Luve przez aplikację mobilną. Uruchamiaj system chłodzenia lub ogrzewania z wyprzedzeniem i na odległość, aby powitać idealne warunki już od progu. Ustaw optymalną temperaturę, reguluj moc nawiewu i korzystaj z funkcji nawilżania lub osuszania powietrza – wszystko to za pomocą kilku dotknięć wyświetlacza. Ciesz się komfortem cieplnym, który uzyskasz zdalnie przez moduł Wi-Fi.

DO GÓRY