Montaż rekuperacji Racibórz

Lata doświadczeń, wiedza, świetny zespół – te trzy czynniki sprawiają, że szybko i niezawodnie dobierany najlepsze rozwiązania w zakresie rekuperacji. Zarówno do budynków mieszkalnych, handlowych, usługowych oraz przemysłowych. Formalności po Twojej stronie zredukowaliśmy do tych kilku kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem Racibórz

Gdy tylko zgłosisz chęć montażu rekuperacji, zjawimy się na miejscu i przeprowadzimy wizję lokalną. Badamy możliwości pomieszczenia w zakresie poprowadzenia instalacji, szukamy miejsca na rekuperator, obliczamy kubaturę pomieszczeń, na koniec wybieramy najkorzystniejszą z opcji. Najkorzystniejszą, czyli najbardziej opłacalną pod względem wydajności oraz mocy.

Precyzyjnie zaplanowana i wykonana rekuperacja pracuje przez okrągły rok, nieustannie wentylując pomieszczenia, co zapobiega tworzeniu nieprzyjemnej dla nosa oraz samopoczucia atmosfery. Jednocześnie powietrze jest nawilżane, a zanieczyszczenia usuwane przez szereg filtrów. Wyznaczymy dla Ciebie miejsca usytuowania kratek wentylacyjnych i przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. Sterowanie całością jest niezwykle proste, w czym pomaga automatyzacja. Na tym polega nowoczesność, którą wdrożymy dla Ciebie.

Montujemy rekuperację na obszarze całego Raciborza, we wszystkich jego dzielnicach i w okolicy miasta: Brzezie, Centrum, Markowice, Miedonia, Nowe Zagrody, Obora, Ocice, Ostróg, Płonia, Stara Wieś, Studzienna, Sudół.

Temperatury oraz warunki klimatyczne Raciborza

Trudno nie nazwać Raciborza i otaczających go terenów miejscem przyjaznym, dających wytchnienie. Panuje tutaj łagodny klimat, na co spory wpływ mają sąsiadujące z miastem rzeki i cieki wodne. Aktywna dusza znajdzie tu mnóstwo okazji do ćwiczeń, spacerów oraz wypraw na mniejszych lub większych dystansach. Z tego właśnie powodu Racibórz tak chętnie odwiedzają turyści.

Tym bardziej że miasto może pochwalić się bardzo starym, zarazem czarującym zamkiem z historią sięgającą XII wieku. To w Raciborzu mieści się również muzeum z przebogatym zbiorem, jakiego mogą mu pozazdrościć znacznie większe ośrodki.

Niestety nawet i tutaj masz do czynienia z czynnikami o negatywnych skutkach zdrowotnych. Zanieczyszczenia, pył zawieszony, pyłki roślin i alergeny, smog oraz nieprzyjemne zapachy – to wszystko dostaje się do środka, gdy tylko uchylisz okno. System wentylacji połączonej z rekuperatorem skutecznie zatrzyma to wszystko na zewnątrz, pozostawiając w pomieszczeniu powietrze czystym i rześkim.

Wentylacja i rekuperacja w Rybniku? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY