Klimatyzatory Rotenso Imoto

Najwyższa klasa energooszczędności. Całoroczna praca w pięknej oprawie

Rotenso Imoto może pracować przez cały rok, chłodząc, ogrzewając, oczyszczając, a nawet odświeżając powietrze. Odznacza się przy tym najwyższą klasą energooszczędności A+++ (dla chłodzenia). Nowoczesne, zaawansowane i pełne innowacji systemy sterowania pozwalają osiągnąć maksymalną skuteczność przy niespotykanie niskim natężeniu hałasu.

Z kolei sama jednostka reprezentuje ponadczasową grację i elegancję. Jej nowoczesność świetnie podkreśla lśniący front ze szkłem akrylowym o subtelnej krzywiźnie. Wszystko to sprawia, że harmonijnie wpisze się w wystrój każdego wnętrza. Do tego ma aż 5-letnią gwarancję!

Wydajne grzanie nawet przy -22° C

Ten klimatyzator nie boi się zimy. Nie straszne mu mrozy, nawet te sięgające -22° C. Rotenso Imoto powstał z myślą o pracy całorocznej, otrzymał więc wbudowaną grzałkę tacy ociekowej i grzałkę karteru sprężarki, co chroni go przed skutkami niskich temperatur i nie zaburza efektywności kluczowych elementów instalacji. W efekcie z powodzeniem zastąpi kaloryfery, odznaczając się znacznie lepszą i szybszą dystrybucją ciepła we wszystkich kierunkach, do każdego zakamarka.

Skuteczne chłodzenie w upalne dni

Zrobiło się za gorąco? Spraw, by w Twoim mieszkaniu, domu, biurze lub lokalu zapanował chłód dający wytchnienie od wszechobecnego upału. Zaawansowane rozwiązania, zastosowane w klimatyzatorze Rotenso Imoto, chłodzić wnętrza w sposób szybki i efektywny, korzystając przy tym z żaluzji 4D.

Dezynfekcja powietrza z filtrem HEPA

Zanieczyszczone powietrze niech pozostanie na dworze. Wnętrza wypełniać będzie powietrze czyste, wolne od cząstek stałych i mechanicznych, wolne od pyłków roślin i zarodników grzybów. Powietrze, w którym nie unoszą alergeny, bakterie, wirusy ani pierwotniaki.

Powietrze świeże, przefiltrowane, zdezynfekowane. Idealne dla alergików, korzystne dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się każdym oddechem.

Rotenso Imoto ma ciche, energooszczędne silniki

Połączenie wydajności i ciszy stanowi nie lada wyzwanie dla konstruktorów klimatyzacji. Inżynierowie Rotenso dokonali tego, tworząc system Skyr Inverter. Sprężarka ma aż 30 zakresów częstotliwości pracy, a system zarządzający jednostką inteligentnie wybiera ten, który najlepiej odpowiada bieżącemu zapotrzebowaniu.

Nie spotkasz tu nagłych, skokowych zmian intensywności pracy. W Twą codzienność nie wkroczą nagle niespodziewany hałas ani wibracje. System Skyr Inverter wraz z energooszczędnym silnikiem BLDC niwelują hałas, tworząc idealne warunki szybko i przy niskim poborze prądu.

Sprawne rozprowadzanie powietrza

Żeby jak najszybciej zagrzać lub schłodzić pomieszczenie, Rotenso Imoto otrzymał siłowniki kontrolujące pracę żaluzji pionowych oraz poziomych. Powietrze ciepłe lub zimne może więc skutecznie docierać do najdalszych zakamarków, kierowana stosownymi ustawieniami.

Nie będzie już „martwych stref”, w których panują zupełnie inne warunki, nie będzie mieć nadmiernie dogrzanych lub wyziębionych. Ma to szczególne znaczenie dla komfortu domowników, gości oraz klientów.

Wnętrze to złoto. Miejscami dosłownie

W klimatyzatorze Rotenso Imoto zastosowano pozłacane lamele. Powłoka ze szlachetnego metalu chroni przed korozją, ale i przed bakteriami, dla których złoto stanowi poważną barierę. Złocenia są obecne również na innych elementach konstrukcji, chroniąc klimatyzator od wewnątrz przed korozją. Jest to dbałość o detale klasy premium, symbol wybitnych starań w zakresie jakości.

Smart Wi-Fi. Zdalne sterowanie klimatyzacją

Ma być cieplej? Więc za chwilę będzie. Chwytasz za smartfon, uruchamiasz aplikację i przeciągasz suwak na więcej stopni, a Rotenso Imoto wypełnia wnętrze ciepłem. Przydałoby się nieco schłodzić? Śmiało, obniż temperaturę. Z poziomu smartfona, rzecz jasna.

Wystarczy, że połączysz klimatyzator z lokalną siecią Wi-Fi, by zyskać możliwość zdalnego sterowania urządzeniem. Nie musisz być nawet w domu — funkcja Smart Wi-Fi pozwala zarządzać ustawieniami np. w drodze z pracy, by w domu zastać idealne warunki.

DO GÓRY