Klimatyzacje zoptymalizowana do ogrzewania

Odkryj rozwiązania, które pomagają w pełni wykorzystywać wydajność grzewczą instalacji w domach, biurach oraz obiektach usługowych. Poznaj klimatyzacje zoptymalizowane do ogrzewania, zaprojektowane z myślą o chłodnym klimacie, które odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną (aż do A+++ w trybie ogrzewania).

Nie straszne im mroźne zimy (znakomicie radzą sobie nawet w temperaturze -25° C). Współpracują ponadto z innymi instalacjami grzewczymi, zwiększając ich skuteczność poprzez szybsze rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu. Synergia dla efektywnego wykorzystania energii.

klimatyzator do ogrzewania daikin perfera fvxm

Zalety klimatyzacji zoptymalizowanych do ogrzewania

Oferowane tutaj produkty wykorzystują logikę kominka – współpracują z innym źródłem ciepła (na przykład wspomnianym kominkiem), by szybciej zagrzać pomieszczenia. Gdy temperatura osiągnie określoną temperaturę, jednostki wewnętrzne automatycznie przechodzą w tryb wentylacji. Wtedy prędkość obrotowa regulowana jest automatycznie, zgodnie z zadaną temperaturą. Kiedy wnętrze wychłodzi się, sprężarka znów uruchomi tryb grzania w klimatyzatorze Daikin.

Rozwiązania dla Ciebie. Wyłącznie komfortowe

Niezawodność to ich drugie imię. Każdy z produktów zoptymalizowanych do ogrzewania posiada systemy redukujące narastanie szronu, a wszystkie ustawienia wprowadzisz zdalnie poprzez sieć Wi-Fi. Zanim dotrzesz na miejsce, klimatyzatory wypełnią wnętrze ciepłem, zapewniając przyjemność od razu po przekroczeniu progu. Obsłużysz je także asystentem głosowym Amazon Alexa i Google Assistant.

Nowoczesny design. Ceniony i nagradzany

Uczyń dom miejscem przytulnym i ciepłym. Stwórz przestrzeń dającą poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, w której każdy element pasuje do pozostałych — współgra z nimi oraz dopełnia. Klimatyzatory Daikin spełniają ten warunek, oferując wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Minimalistyczne i eleganckie, zarazem dyskretne, jednocześnie ponadczasowe.

klimatyator do ogrzewania domu daikin perfera

Prosty i szybki montaż. Przemyślane rozwiązania

Firma Daikin kładzie bardzo duży nacisk na prostotę montażu swych instalacji. Ich inżynierowie zadbali o to, by jednostki mogły być w łatwy i szybki sposób zamontowane na budynkach mieszkalnych oraz usługowych, rozpoczynając pracę najszybciej, jak to możliwe. Doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich, w trudnym i mroźnym klimacie Europy Północnej, zaowocowało procesami skracającymi czas instalacji do niezbędnego minimum:

  • Rozszerzona instalacja rurowa – żeby zapobiec wykluczaniu budynków ze względu na grubość ścian nośnych, Daikin dostarcza dłuższe instalacje rurowe. Skracają one czas instalacji jednostki, a dodatkowo eliminują łączenia rur, które mogłyby wystąpić w kłopotliwy, trudnodostępnym miejscu, np. w środku ściany. Ryzyko wycieku maleje.
  • Udoskonalony uchwyt do podnoszenia – z myślą o instalatorach pracujących na dworze, niejednokrotnie w trudnych warunkach (na zimnie), producent na nowo zaprojektował uchwyt pozwalający przenosić jednostkę zewnętrzną w grubych rękawicach. Mają dzięki temu pewniejszy i mocniejszy chwyt, to z kolei przekłada się na szybszy oraz bezpieczniejszy montaż.
  • Sprężyna śrubowa – gdy zachodzi konieczność dopasowania instalacji do nietypowej architektury domu, sprężyny śrubowe są niezastąpione. Dzięki nim instalator może wyginać rury bez zniekształcania ich i deformowania. To rozwiązanie przydaje się w przypadku ostrych kątów.

Które jednostki są zoptymalizowane do ogrzewania?

Nasza firma dostarcza rozwiązania zapewniające najwyższą efektywność ogrzewania oraz dogrzewania pomieszczeń. Są to produkty nowoczesne, odznaczające się bardzo wysoką efektywnością energetyczną. Do tego grona zaliczają się:

  • Daikin Stylish
  • Daikin Perfera
  • Daikin FVXM-A
  • Daikin Comfora +
DO GÓRY