Klimatyzatory Rotenso Versu Pure

Designerska konstrukcja, ogrom nowoczesnych funkcji

Pure oznacza czystą formę. Czystą i oryginalną bryłę emanującą bielą ze srebrnymi lamowaniami. Surowe i proste linie poziome klimatyzatora Rotenso Versu Pure harmonizują z krzywiznami u dołu urządzenia, co pięknie wpisuje się w trendy obowiązujące we współczesnym wzornictwie.

Natomiast wachlarz możliwości klimatyzatora obejmuje kaskadowy nawiew, super cichą pracę (tylko 19 dB), innowacyjny system oczyszczania powietrza, wydajne grzanie przy niskich temperaturach, jak również efektywność energetyczną chłodzenia A+++ oraz klasę A++ dla ogrzewania. Do tego dodaj aż 5 lat gwarancji.

Pracuje przez cały ok. Niestraszne mu mrozy do -22° C

Rotenso Versu Pure to nie tylko designerski dodatek do Twojego wnętrza, ale przede wszystkim niezawodny strażnik komfortu termicznego, nawet gdy za oknem panują arktyczne mrozy do -22° C. Dzięki zaawansowanemu pakietowi technologicznemu, Versu Pure z łatwością zastąpi tradycyjne systemy grzewcze, zapewniając ciepło i oszczędność w każdym domu. Jego intuicyjna obsługa i ekologiczne działanie to przyszłość ogrzewania, która już dziś może być częścią Twojego życia.

Dynamiczny obieg powietrza z żaluzjami 4D

Pozbądź się „martwych stref” raz na zawsze z klimatyzatorem Rotenso Versu Pure. Jego innowacyjne żaluzje 4D sterowane zdalnie zapewniają, że każdy kąt Twojego domu czy biura zostanie owiany świeżością. Powietrze nie tylko dotrze wszędzie, ale będzie też krążyło dynamicznie, tworząc zdrowe środowisko do oddychania, niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy w spoczynku. Świeże powietrze staje się twoim stałym towarzyszem, zapewniając komfort i dobre samopoczucie w każdej przestrzeni.

Powietrze czyste i zdezynfekowane

Otoczenie, w którym przebywamy, może wydawać się nieskazitelne, ale tak niestety nie jest. Jonizator iAIR to mistrz w tej dziedzinie, który dzięki generowaniu jonów ujemnych, nie tylko skutecznie usuwa z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, wirusy, bakterie, roztocza i alergeny, ale również błyskawicznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Jego działanie to gwarancja czystości, która otoczy Cię zdrowym powietrzem, pozwalając na głęboki oddech.

Technologie obecne w Rotenso Versu Pure

System zarządzania jednostką inteligentnie dobiera zakresy częstotliwości sprężarki. Uzyskuje w ten sposób najwyższą wydajność oraz skuteczność, ograniczając jednocześnie zużycie energii. Dostępność aż 30 zakresów sprawia, że klimatyzator pracuje płynnie przy niskim poziomie hałasu, jak również wibracji. To czyni go również niezawodnym.

Klimatyzator cichszy niż szept

Rotenso Versu Pure zalicza się do elitarnych, najdyskretniejszych klimatyzatorów. Jego działanie w trybie Super cichym eMOTO to symfonia ciszy o głośności zaledwie 19 dB, co jest równoznaczne z delikatnym szeptem. Niezauważalnie wspiera Twój spokój, nie zakłócając ani chwili relaksu, ani skupienia podczas pracy czy wideokonferencji. Zapewnia spokojny sen, jednocześnie dbając o idealne warunki cieplne i właściwe nawilżenie powietrza.

Precyzyjny nawiew w zakresie 180°

Rotenso Versu Pure przynosi rewolucję w komforcie klimatyzacji. Dzięki innowacyjnej żaluzji obrotowej powietrze delikatnie opływa przestrzeń w zakresie 180°, tworząc idealne warunki nad głową albo w rejonie stóp. Ty decydujesz, gdzie ma wiać. Niezależnie od tego, czy relaksujesz się na kanapie, czy koncentrujesz nad pracą przy biurku, możesz być pewien, że chłód i ciepło zostaną rozprowadzone równomiernie, bez bezpośredniego oddziaływania na osoby w pomieszczeniu. To precyzja, która idzie w parze z wygodą.

Smart Wi-Fi. Steruj klimatyzacją wygodnie i na odległość

Marzysz o tym, aby przekroczyć próg i poczuć przyjemny chłód po dniu spędzonym na słońcu? Dzięki aplikacji mobilnej klimatyzator Rotenso Versu Pure uruchomi chłodzenie jeszcze przed Twoim powrotem do domu. Wystarczy, że ustawisz temperaturę na smartfonie, gdy wychodzisz z pracy. A gdy nadejdą chłodniejsze dni, z łatwością podgrzejesz wnętrza, aby ciepło witało Cię od progu. Twoje biuro będzie przytulne i ciepłe, zanim jeszcze zaczniesz pracowity dzień.

DO GÓRY