Pompy ciepła Toshiba

Pompy ciepła Toshiba. Innowacje i blisko 100 lat doświadczeń na rynku

Poznaj pompy ciepła Toshiba, marki znanej na całym świecie. Od blisko 100 lat jest niekwestionowanym liderem rynku w dziedzinie klimatyzacji. Nowatorskie technologie w zakresie pomp ciepła świadczą o jej nieustającej dbałości o rozwój i wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Niezmienna sprawność pomp ciepła w mroźne dni

Pompy ciepła Toshiba powstały, by zapewnić komfortową temperaturę w przez cały rok. Jednostki grzeją lub chłodzą budynek w zależności od temperatury na zewnątrz. Charakteryzują się stałą wydajnością nawet w skrajnie niskich temperaturach, aż do -28 ºC. Wybierz pompę ciepła Toshiba i ciesz się przyjemnym ciepłem nawet w bardzo mroźne dni.

Montaż w budynku o każdej konstrukcji i zastosowaniu

Bez względu na to, czy szukasz skutecznego źródła ogrzewania i chłodzenia do mieszkania czy domu o powierzchni 200 m², pompy ciepła Toshiba to doskonały wybór. Z powodzeniem można je instalować zarówno w domach murowanych, jak i drewnianych, wykonanych w całości z klimatycznych bali. W każdym z nich zapewnią optymalną temperaturę przy minimalnym zużyciu energii.

Niezawodna konstrukcja. Ekologia w technologicznym DNA

Postaw na sprawdzoną markę i wybierz pompy ciepła Toshiba, których solidna konstrukcja nie zawiedzie Cię przez lata. Z jednostką Toshiba nie martwisz się o przyszłość i dostępność gazu albo oleju opałowego. Do produkcji energii cieplnej wykorzystuje ona zasoby środowiska naturalnego. Jest to zatem w pełni ekologiczne rozwiązanie.

Kompaktowe rozmiary to oszczędność miejsca

Nie tylko oszczędność energii, ale i oszczędność miejsca – kompaktowa konstrukcja pomp ciepła Toshiba sprawia, że sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. W portfolio Toshiba dostępne są także jednostki naścienne, które z łatwością zmieszczą się nawet w łazience.

Elastyczne rozwiązania – współpraca z wieloma emiterami ciepła

Nie rezygnuj z istniejącej instalacji – wykorzystaj ją w pełni! Pompy ciepła Toshiba mogą obsłużyć nawet dwa rodzaje odbiorników: grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe. Współpracują również z kominkami, które posiadają płaszcz wodny. Nadaj instalacji nowe życie i nowe, ekologiczne oblicze.

DO GÓRY