Montaż rekuperacji Mikołów

Prowadzisz biznes, lokal handlowy bądź usługowy albo po prostu mieszkasz w Mikołowie? Rozważasz montaż wentylacji z rekuperacją? Zdaj się na specjalistów – my zajmiemy tym, co niezbędne, a Ty wykonaj tylko poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Mikołowie

Masz już dość nieświeżego powietrza w domu, w biurze albo w lokalu? Pragniesz oddychać pełną piersią? Zainwestuj w system rekuperacji – nowoczesny, niezawodny i bezobsługowy. Oczywiście nie musisz robić tego sam. Umów się z nami, a my dokonamy wizji lokalnej. Przeprowadzimy pomiary i obliczenia, zarekomendujemy typ instalacji i model rekuperatora. Po podpisaniu umowy przystąpimy do prac, by oddać Ci uruchomiony system dbający o czystość powietrza.

Od tego momentu nie musisz otwierać okien, by czuć w środku świeżość wolną od pyłków, alergenów, grzybów i pleśni, drażniących zapachów – nawet jeśli pochodzą one z kuchni.

Instalacje rekuperacji montujemy na obszarze całego miasta Mikołów, wszystkich jego dzielnic i osiedli, a także w okolicznych sołectwach: Kamionka, Osiedle Przy Plantach, Adama Mickiewicza, C.K. Norwida, Grunwaldzkie, Jana Kochanowskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Leśna Bryza, Słoneczna Polana, Wojciecha Korfantego, Nowy Świat, Borowa Wieś, Bujaków, Mokre, Paniowy, Śmiłowice.

Mikołów. Jego klimat i temperatury w ciągu roku

Mikołów nieustannie przekonuje, że jest miejscem urokliwym oraz ciekawym. Wystarczy odwiedzić rynek, by się o tym przekonać. Tam dominują barwne budynki ułożone w charakterystycznym porządku. Wprawne oko od razu dostrzeże bogactwo detali na elewacjach. Od rynku odchodzą z kolei odnogi utrzymane w podobnym stylu, co czyni spacery wśród nich niezapomnianymi.

Atmosfera w Mikołowie potrafi być jednak gorąca, o czym najlepiej świadczą temperatury notowane latem. Słupki rtęci w cieniu potrafią pokazywać ponad 30°C, to z kolei powoduje duchotę oraz skwar, który doskwiera nie tylko w ciągu dnia, lecz także nocami. Nagrzane mury utrudniają odpoczynek, zaburzają sen, źle wpływają na pracę. Na szczęście dobrze dobrany system rekuperacji może temu zaradzić.

Ciepłe powietrze opuści pomieszczenia, a jego miejsce zajmie świeże, czyste, chłodniejsze. Natomiast w chłodne dni ciepło obecne w kubaturze budynku zostanie ponownie wykorzystane do utrzymania temperatury i zapewnienia optymalnych warunków przy realnej redukcji kosztów ogrzewania.

Wentylacja i rekuperacja Mikołów? Wystarczy jeden telefon lub mail

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY