Klimatyzatory Daikin Sensira

Chłodzenie i ogrzewanie, które jest skuteczne, a jednocześnie dyskretne. Oto Daikin Sensira. Wyjątkowo cicha jednostka naścienna odznaczająca się wysoką sprawnością. Posiada zatem zalety, jakich oczekujesz oraz cechy, których wymagasz i potrzebujesz od sprzętu dbającego o komfort termiczny.

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się z poziomu bezprzewodowego pilota na podczerwień, aplikacji mobilnej Daikin Residential Controller, a nawet głosowo. Sensira współpracuje m.in. z Google Home oraz Amazon Alexa, stając się częścią systemu inteligentnego domu. Twojego domu lub Twojego biura. Co ważne, zarządzanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Przyjazne dla użytkownika.

klimatyzator do mieszkania daikin

Efektywność energetyczna

Komfort przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych przez Daikin Sensira idzie w parze z efektywnością energetyczną urządzenia. Klasa A++ oznacza niskie rachunki za prąd i oszczędności, które odczuje Twój portfel. Jednocześnie nie rezygnujesz z przytulnego ciepła zimą ani przyjemnego chłodu w trakcie upałów. Idealne warunki towarzyszą Ci przez cały rok – niezależnie od pogody panującej na zewnątrz.

Tak wysoka sprawność czyni model Sensira jednym z najoszczędniejszych, jak i najskuteczniejszych w swojej klasie. Przy okazji pracuje niezwykle cicho, nie zakłócając Twego odpoczynku, ani nie przeszkadzając rozmowach albo w skupieniu.

Niezawodność potwierdzona testami

Innowacje są tym, co zwiększa wydajność klimatyzatora. Innowacje pozwalają też cieszyć się dłuższą niezawodnością. Jednostka Daikin Sensira korzysta z innowacyjnych technologii, tak więc sprawność urządzenia masz zapewnioną. I to przez całe lata.

Sprężarka Swing zalicza się do bardzo zaawansowanych rozwiązań, które wykorzystują technologię inwertera oraz etapy małej wydajności. W efekcie odznacza się wyższą energooszczędnością. Wiemy o tym, bo klimatyzator przeszedł szereg testów. Takim testom poddawany jest każdy egzemplarz, który opuszcza fabrykę.

Komfort pracy Sensira

W przypadku Daikin Sensira masz wszystko pod kontrolą. Dokładnie i precyzyjnie dopasujesz temperaturę, wilgotność powietrza oraz siłę nawiewu, uzyskując najlepszy, najlepiej dopasowany wariant. Priorytetem są zawsze potrzeby Twoje, Twojej rodziny, lecz także komfort ludzi, którzy choćby na chwilę odwiedzają pomieszczenie, w którym pracuje ten klimatyzator.

klimatyzator ścienny sensira

O jakość powietrza możesz być spokojny. Funkcja automatycznego czyszczenia filtra sprawia, że jednostka sama pozbywa się zanieczyszczeń. Powietrze jest czyste i tworzy zdrową atmosferę, w której masz ochotę, odpoczywać, pracować, jak i spędzać czas wolny na swój sposób.

Dyskretne, stylowe wzornictwo

Daikin Sensira jest klimatyzatorem odznaczającym się dyskretnym i stylowym wzornictwem z wyraźną nutą nowoczesnego stylu. Jego minimalistyczny design pozwala instalować urządzenie we wnętrzach różnego rodzaju: mieszkalnych, sypialnych oraz użytkowych. Świetnie komponuje się z wystrojem pokoju dziennego. Znakomicie prezentuje się w otwartych przestrzeniach. Bezbłędnie odnajduje się w biurach oraz punktach usługowych. Trafia przy tym w gusta osób ceniących sobie elegancję, jak i funkcjonalność.

Jednostka Sensira skutecznie podtrzymuje panujące warunki, wykonując swoje zadanie w sposób dyskretny. Lecz jeśli chcesz szybko zmienić warunki panujące w środku – dogrzać pomieszczenie lub wręcz przeciwnie, wychłodzić je – do dyspozycji masz super-wydajny tryb turbo. Co ciekawe, wcale nie musisz być na miejscu, by zarządzać klimatyzatorem. Korzystaj ze zdalnej kontroli w aplikacji mobilnej, zapewniając idealne warunki, zanim jeszcze pojawisz się w środku.

DO GÓRY