Klimatyzatory Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite. Wytworna elegancja

Odkryj grafitową elegancję klimatyzatora Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite i jego subtelność wyrażoną konstrukcją pełną nowoczesnej gracji. Jest to jednocześnie jedno z najnowocześniejszych urządzeń tej marki, które odznacza się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++, ma cichą, wydajną i zaawansowaną sprężarkę R2 z ekologicznym czynnikiem R32 oraz unikatową technologię oczyszczania powietrza.

Niezawodność i wysoką jakość wykonania potwierdza 5-letnia gwarancja na sprężarkę — element kluczowy dla wydajności oraz sprawności klimatyzatora. Wybierając ten właśnie model, wykonujesz krok ku komfortowi idealnym warunkom, które każdego dnia towarzyszyć Ci będą w domu lub w miejscu pracy.

Subtelny design z super wydajnym wnętrzem

Od prostych, surowych linii po kunsztowne, subtelne zaokrąglone narożniki. Całość utrzymana w wysmakowanej prezencji, która może się stać wyrazistym elementem aranżacji wnętrza. Grafitowa barwa sprawia, że urządzenie stapia się z ciemnym tłem i staje jego integralną częścią. Z kolei w jasnych i doświetlonych przestrzeniach przyjemnie kontrastuje z całą resztą, dając o sobie znać nie tylko działaniem, lecz także wyglądem.

Ogrzewanie. Chłodzenie. Jonizacja powietrza

W tym jednym urządzeniu znalazło się wszystko, czego możesz wymagać od klimatyzatora. Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite chłodzi w największe upały, obniżając temperaturę w środku, dając wytchnienie od żaru. W dni zimne dostarcza ciepło, tworząc przyjemną aurę przez całą dobę. Jednocześnie oczyszcza i filtruje powietrze przy pomocy jonizatora z technologią NanoeX.

Niezależne badania laboratoryjne potwierdzają, że oczyszczane jest nie tylko powietrze, którym oddychasz, ale i powierzchnie twarde. W ten sposób klimatyzator neutralizuje bakterie i wirusy, a przy okazji pozbywa się nieprzyjemnych zapachów.

Nowoczesna konstrukcja Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite

Obsługa tego modelu jest niezwykle prosta, bo wystarczy smartfon, aplikacja i dostęp do internetu. Od tego momentu zarządzasz temperaturą w czasie rzeczywistym i tworzysz całe plany. Podkręcasz ciepło lub wdrażasz chłodne powietrze, monitorujesz też zużycie energii. Krótko mówiąc, wszystko masz pod kontrolą.

Cisza w środku. Cichy agregat zewnętrzny

Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite udowadnia, że wydajność wcale nie musi być głośna. On wręcz przeciwnie, pozostaje ultra cichy, pracując na granicy szeptu. Jedyne 19 db(A) generuje właśnie szept, a to oznacza pełne skupienie, wypoczynek, a nawet sen w komfortowych warunkach. Prowadź spotkania, pracuj swobodnie, czytaj i relaksuj się, zapominając, że klimatyzator w ogóle pracuje. Jego obecność odczujesz z pewnością, ciesząc się ciepłem lub chłodem — zależnie od potrzeb i sytuacji.

Agregat zewnętrzny, mimo dużej mocy, również nie generuje więcej hałasu, niż to konieczne. Zamykając się w granicach 45 dB mieści się w większości zakresów akceptowalnych przez zarządców osiedli mieszkaniowych, jak również sąsiadów w domach jednorodzinnych.

Wydajna sprężarka rotacyjna R2

Oto serce klimatyzatora Panasonic Etherea KIT-XZ Graphite. Jest niewielkie, lecz dzięki temu zachowano kompaktowe gabaryty urządzenia i niskie koszty eksploatacji. Konstrukcja układu jest prosta. Powstała z solidnych materiałów pokrytych specjalnymi powłokami ochronnymi, a to gwarantuje z kolei długowieczność połączoną z bezproblemowym działaniem. Potwierdza to 5-letnia gwarancja firmy Panasonic.

Atutem sprężarki rotacyjnej R2 jest elastyczność, czyli gotowość do pracy w szerokim zakresie temperatur — niskich zimą i wysokich latem. Klimatyzator w każdych warunkach zachowuje sprawność, tworząc we wnętrzu idealne warunki.

DO GÓRY