Klimatyzatory Sinclair

Oto marka, która ma w ofercie ponad 200 produktów obecnych w przeszło 30 europejskich krajach. Znajdziesz tu klimatyzatory split i multi-split, komercyjne systemy SDV, pompy ciepła powietrze-woda oraz urządzenia instalacji wody lodowej. Wszystkie słyną z jakości, wszystkie wykorzystują nowoczesne technologie w rodzaju:

  • Plasmatec
  • DC Inverter
  • Lampa UV-C
  • Wilgotność
  • BMS Ready
  • Łączność przez Wi-Fi

Sprawdź, jak wiele zyskasz, wybierając sprzęt marki Sinclair do domu oraz do biura.

Dwie dekady doświadczeń. Gwarancja jakości

Sinclair od przeszło 20 lat dostarcza klimatyzatory charakteryzujące się efektywnością pracy, trwałością, jak również eleganckim designem. Ich obecność przekłada się nie tylko na komfort termiczny, lecz również na dobre samopoczucie.

Ponadto jednostki oznaczone symbolem BMS Ready możesz podłączyć do automatyki budynku. Dotyczy to jednostek split, jak i multi-split. W ten sposób działają one niemal bezobsługowo, dopasowując się do gotowych scenariuszy.

Skuteczność. Wydajność. Efektywność

Niższe zużycie energii, w konsekwencji obniżenie kosztów eksploatacji, stało się możliwe dzięki wysokiej jakości komponentom. Zaliczają się do nich m.in.: energooszczędne sprężarki, będące sercem każdego klimatyzatora. One, w połączeniu z szeregiem topowych rozwiązań – jak inteligentne kontrolowanie temperatury, czy zaawansowane filtry, przekładają się na bardzo wysoką, odczuwalną efektywność pracy. Co ważne, jednostki Sinclair odznaczają się cichą pracą, która nie zaburza odpoczynku, nie przerywa skupienia.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

W otaczającym nas wszystkich powietrzu pełno jest mikroskopijnych zanieczyszczeń: cząstek kurzu, pyłków roślin, bakterii, wirusów, alergenów, produktów spalania paliw. Technologia Plasmatec wychwytuje je i wiąże w filtrach mechanicznych. Następnie poddaje jonizacji i neutralizuje, pozostawiając powietrze czystym. Znikają też nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, od zwierząt, przypalonych potraw.

Przestrzenie wyposażone w jednostki Sinclair stają się przyjazne dla alergików oraz osób mających trudności z oddychaniem. Lampy UV-C równie skutecznie rozwiążą problem drobnoustrojów występujących w powietrzu. Z kolei czujnik wilgotności pozwala zmieniać wilgotność powietrza w czasie rzeczywistym, aż do osiągnięcia idealnego poziomu.

Bogata oferta marki Sinclair. Produkty dla każdego

Zaletą produktów marki Sinclair jest bogata różnorodność oraz dostępność w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Dzięki temu w ofercie Kliwent czekają klimatyzatory i pompy dopasowane do każdego pomieszczenia: od małych pokoi i niewielkich kawalerek, przez biura, aż po duże sale konferencyjne.

Skontaktuj się z nami i daj znać, z czym zmierzy się jednostka, a my dopasujemy model. Wybierzemy ten o najwyższej skuteczności, jak również najlepiej dopasowany wizualnie do wnętrza, w którym sprzęt będzie pracował.

Zrównoważony rozwój. Dbałość o środowisko

Misja marki Sinclair zakłada komfort i bezpieczeństwo klientów. Na tym jednak nie koniec, bo firma inwestuje w rozwiązania prowadzące do zrównoważonego rozwoju. Klimatyzatory powstają w oparciu o najwyższe standardy techniczne i ekologiczne, bazując przy tym na odpowiedzialności społecznej.

Wybierając klimatyzatory Sinclair, zyskujesz pewność, że otrzymujesz produkty zdolne pracować w każdych warunkach. Klimatyzatory są przy tym stylowe i eleganckie, skonstruowane z myślą o obowiązujących trendach. Ich estetyczny wygląd komponuje się z każdym wnętrzem. Sinclair to marka godna zaufania.

DO GÓRY