Montaż rekuperacji Rybnik

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru rekuperacji do lokalu, firmy albo domu? Z przyjemnością Ci pomożemy. Zajmiemy się kompleksowo przygotowaniem oraz instalacją. Po Twojej stronie jest 5 poniższych kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem Rybnik

Oferowane przez nas rekuperatory oraz zintegrowane z nimi instalacje mogą pracować przez cały rok – nie tylko w sezonie zimowym lub letnim. W chłodne dni rekuperacja pozwala odzyskiwać ciepło zawarte w powietrzu i korzystać z niego, co realnie obniża rachunki za ogrzewanie. W pozostałe dni pomijasz ten proces, korzystając wyłącznie z wentylacji. Dzięki pełnej automatyzacji Twoja rola ogranicza się do sterowania za pomocą intuicyjnego panelu. Kilka kliknięć i gotowe.

Owa wentylacja zawiera oczywiście oczyszczanie powietrza, którym oddychasz z zanieczyszczeń, alergenów, zarodników pleśni i innych czynników chorobotwórczych. Uwalnia Cię ponadto od nieprzyjemnych zapachów – zarówno tych pochodzących z dworu, jak i powstających podczas gotowania.

Montujemy rekuperację na obszarze całego Rybnika, we wszystkich jego dzielnicach i w okolicy miasta: Golejów, Śródmieście, Niedobczyce, Marko-Nowiny, Kamień, Ochojec, Radziejów, Smolna, Zamysłów, Zebrzydowice, Chwałowice, Grabownia, Gotartowice, Paruszowiec, Wielopole, Stodoły i Orzepowice.

Odkryj klimat Rybnika. To warto o nim wiedzieć

Mieszkańcy Rybnika ogromnie cenią sobie bliskość oraz obfitość terenów zielonych. Także sąsiedztwo rzek Nacyny i Rudy tworzy przyjemny, przyjazny mikroklimat – otoczenie zachęcające do aktywności na zewnątrz, uprawiania sportu, jak również turystyki lokalnej. W tym sielskim krajobrazie występują jednak wysokie temperatury, które latem potrafią dokuczyć. Najwyższa odnotowana jak dotąd temperatura osiągnęła zawrotny punkt 39°C. Jest to już pułap niebezpieczny dla zdrowia.

Wiosną i latem mamy też do czynienia z wszechobecnymi pyłkami roślin oraz innymi alergenami zawieszonymi w powietrzu. Pojawiają się także zanieczyszczenia innego rodzaju, możliwy jest smog, nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kominów. Rozwiązaniem jest system rekuperacji, który przez całą dobę oczyszcza powietrze, nawilża je, uwalnia od zapachów.

Domy, biura, lokale przemysłowe i usługowe – wszędzie tam wentylacja połączona z rekuperacją pozwoli oddychać pełną piersią, dając wytchnienie wszystkim przebywającym w pomieszczeniu: pracownikom, gościom, domownikom, kupującym.

Wentylacja i rekuperacja w Rybniku? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY