Montaż klimatyzacji Mikołów

Mieszkasz w Mikołowie lub prowadzisz tam biznes i szukasz dostawcy klimatyzacji? Skorzystaj więc z naszych usług. Proces formalny ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, do czterech prostych kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Mikołów

Nasze klimatyzacje pozwolą Ci zapanować nad temperaturą w pomieszczeniach, utrzymać poziom wilgotności oraz zadbać o czystość powietrza. Przy okazji pracują naprawdę cicho, zapewniając doskonałe warunki do pracy, jak i do wypoczynku.

klimatyzacja Mikołów

Co ważne, nasze klimatyzatory mogą pracować przez cały rok. Latem zapewnią kojący chłód. W sezonie grzewczym wypełnią pomieszczenia przyjemnym ciepłem. Poza tym odpowiednio dobrana moc klimatyzacji zapobiega powstawaniu tzw. martwych stref, w których panowałyby inne warunki.

Pomożemy Ci wybrać modele o najwyższej skuteczności, najlepiej pasujące do wnętrz – pod kątem wizualnym, a także oferowanych funkcji. Dzięki klimatyzacji szybko przekonasz się, jak bardzo wzrósł komfort życia i pracy. Obecność instalacji docenią też Twoi pracownicy, domownicy, goście oraz klienci.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego miasta Mikołów, wszystkich jego dzielnic i osiedli, a także w okolicznych sołectwach: Kamionka, Osiedle Przy Plantach, Adama Mickiewicza, C.K. Norwida, Grunwaldzkie, Jana Kochanowskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Leśna Bryza, Słoneczna Polana, Wojciecha Korfantego, Nowy Świat, Borowa Wieś, Bujaków, Mokre, Paniowy, Śmiłowice.

Wszędzie tam zapewniamy bezpłatny audyt i darmową wizję lokalną. W trakcie spotkania wybierzemy rodzaj instalacji: ścienne, przypodłogowe, kasetonowe, podstropowe. Zdecydujemy też, czy będzie to system split czy multisplit. Razem ustalimy, którędy poprowadzić instalację, by jak najmniej ingerować w strukturę budynku albo mieszkania.

Klimat Mikołowa. Co warto wiedzieć?

Pomimo urokliwego położenia, temperatury w Mikołowie potrafią latem przekraczać w cieniu 30°C. Ten stan może się utrzymywać przez kilka tygodni, nagrzewając ściany i stropy budynków. Nagromadzone ciepło wypełnia potem przestrzenie mieszkalne, biurowe i usługowe, tworząc klimat nie do wytrzymania.

Tak jednak nie mus być. Dobrze dobrana, odpowiednio wydajna klimatyzacja, szybko wystudzi powietrze i przywróci optymalne warunki. Dom, mieszkanie, biuro i lokal staną się miejscami, w których chce się przebywać i które dają wytchnienie. Oczekuje go przecież blisko 40 000 mieszkańców oraz osoby przyjezdne.

Sercem Mikołowa jest rynek otoczony barwnymi budynkami. Od rynku odchodzą liczne odnogi urokliwych uliczek utrzymanych w podobnym stylu architektonicznym. Wystarczy unieść głowę, by zachwycić się oryginalną architekturą oraz szeregiem zdobień, ornamentów i detali.

Klimatyzacja Mikołów? Umów się na rozmowę

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY