Pompa ciepła Toshiba Estia Split R32 naścienna

Toshiba Estia Split R32. Naścienna jednostka do grzania i do chłodzenia

Wybierz pompę ciepła Toshiba Estia Split R32, która zadba nie tylko o odpowiednią temperaturę w domu, ale zapewni również ciepłą wodę użytkową. Ogrzeje mieszkanie, gdy nadejdą pierwsze chłody, a także kiedy na dworze temperatury spadną poniżej zera. Schłodzi też podczas nieznośnych upałów. Gotowa do powieszenia na ścianie, nie tylko doskonale komponuje się z innymi urządzeniami AGD, ale pozwala też zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu.

Wyjątkowy komfort przez cały rok

Zawsze optymalna temperatura w budynku. Ogrzewanie przy niskich temperaturach na zewnątrz i chłodzenie przy wysokich. To gwarantuje jednostka Toshiba Estia Split R32. Tak samo wydajna podczas mrozów, jak i upałów, pompa ciepła Toshiba zapewnia komfortowe warunki termiczne przez cały rok. Nawet, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej -20 °C, pompa ciepła Toshiba Cię nie zawiedzie i ogrzeje Twój dom do takiej temperatury, jakiej sobie życzysz.

Rozwiązania dla budynków modernizowanych i dla nowych

Wyjątkowa, naścienna jednostka Toshiba Estia Split R32, to najlepsze rozwiązanie zarówno dla nowych budynków, jak i tych poddawanych termomodernizacji. Moduł wewnętrzny nie zajmuje dużej powierzchni, zatem będzie odpowiedni nawet do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Z powodzeniem można umieścić go w nawet w łazience. Jednostka zewnętrzna z technologią jednowentylatorową charakteryzuje się podobnymi gabarytami, tym samym odnajdzie się na balkonie o powierzchni kilku m².

Niewielkie gabaryty – wysoka skuteczność i kultura pracy

Oszczędzaj nie tylko energię, ale i miejsce w pomieszczeniu. Jednostkę Toshiba Estia Split zamiast na podłodze, da się umieścić na ścianie. Najbardziej kompaktowa obudowa modułu hydraulicznego na rynku o wymiarach 700 x 450 x 235 mm i wadze 27 kg, oznacza bezproblemową instalację i oszczędność miejsca. Dostęp do zamontowanej jednostki jest łatwy, ponieważ wszystkie elementy wymagające konserwacji ma ona z przodu. Moduł dysponuje też prostym w obsłudze sterownikiem z dużym ekranem.

Mimo niewielkich gabarytów, jednostka ogrzewa i chłodzi budynek z tą samą skutecznością, co większe urządzenia. Jedyną różnicą między nią, a większymi modułami jest fakt, że może ona obsługiwać zewnętrzne zbiorniki do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Ciche moduły wewnętrzne i zewnętrzne

Cicha praca to kolejny atut pompy ciepła Toshiba Estia Split R32. W przypadku modułu wewnętrznego natężenie dźwięku liczy jedyne 30 dB(A) w odległości 1m. Niewiele głośniejszy jest agregat zewnętrzny – 32 dB(A) w odległości 5m. Jest to zatem dźwięk podobny do szeptu, a więc zupełnie nieuciążliwy dla osób przebywających w pobliżu.

Łatwe zarządzanie smartfonem w aplikacji Toshiba Home AC Control

Sterowanie ustawieniami pompy ciepła ze smartfona? Tak, to możliwe dzięki Toshiba Home AC Control. Ta nowoczesna aplikacja pozwala podnosić lub zmniejszać temperaturę w pomieszczeniu, jak również ustawiać temperaturę wody użytkowej bez wstawania z kanapy. Łatwa w obsłudze i czytelna, dedykowana aplikacja Home AC Control, umożliwia też monitorowanie zużycia energii i zaplanowanie harmonogramu pracy. Jest kompatybilna z systemami Android i iOS, a więc najpopularniejszym ogromnej większości smartfonów.

By zacząć korzystać z aplikacji wystarczy pobrać ją ze sklepu GooglePlay lub AppStore, a następnie zainstalować na urządzeniu przenośnym: smartfonie lub tablecie. Po uruchomieniu, aplikacja Toshiba Home AC Control jest gotowa do sterowania pompą ciepła Toshiba.

DO GÓRY