Klimatyzatory Daikin Ururu Sarara

Inwestuj mądrze. Wybierz klimatyzatory Ururu Sarara – szybkie i ciche jednostki naścienne zapewniające efektywne chłodzenie lub ogrzewanie, sterowanie wilgotnością i czyste powietrze pomimo zamkniętych okien. Ururu Sarara dopasowuje parametry pracy do aktualnych potrzeb: schłodzenia albo dogrzania pomieszczeń. Zawsze precyzyjnie i zawsze z najwyższą skutecznością.

Ten system potrafi także nawilżać powietrze, gdy jest ono zbyt suche, jak również osuszać je w sytuacji, gdy wilgoć przekroczy określony poziom. Sterować tym możesz wygodnie i zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej.

sterowanie klimatyzacja daikin przez wifi

Wydajność pracy. Efektywność energetyczna

Czy wiesz, że tylko 20% mocy Ururu Sarara pochodzi z energii elektrycznej? Całą resztę urządzenie pobiera z powietrza, odznaczając się efektywnością klasy A+++, zatem najwyższą do osiągnięcia w skali europejskiej. Koszty użytkowania klimatyzatora są wyjątkowo niskie, a jego efektywność bardzo wysoka. Dodatkowo możesz wybierać spośród efektywnie energetycznych ustawień. Przekonaj się, jakie to proste.

klimatyzator dom mieszkania daikin ururu sarara

Co więcej, system inteligentnych czujników zapobiega marnotrawstwu. Ich zadanie polega na wykrywaniu ruchu w trzech niezależnych obszarach, analizując obecność Twoją, domowników, gości, pracowników, klientów lub interesantów. Gdy któryś z czujników wykryje ruch, natychmiast wyłącza tę strefę i kieruje powietrze w innych kierunkach, by nie narażać nikogo na wychłodzenie bądź przegrzanie. Gdy wszystkie strefy są puste, czujniki włączają tryb oszczędzania energii, dezaktywując klimatyzator. Dzieje się to bez Twojego udziału, lecz z myślą o Twoim portfelu, a także o środowisku, obniżając emisję CO2.

Zawsze czyste powietrze

Ururu Sarara jest prawdziwym wybawieniem dla alergików i tarczą dla alergenów. Technologia Flash Streamer od firmy Daikin pełni funkcję niezawodnego filtra, rozprawiając się w czasie rzeczywistym z pyłkami oraz grzybami. Oczyszcza w ten sposób powietrze, pozwalając wszystkim oddychać swobodnie, nawet jeśli wszystkie okna są zamknięte. Jednocześnie usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy, tworząc miłą atmosferę. Przy okazji automatyczne czyszczenie systemu dba o wysoką sprawność filtracji, uwalniając Cię od obowiązku samodzielnej kontroli.

klimatyzator scienny-do domu daikin ururu sarara

Inteligentne sterowanie bezprzewodowe

Dołącz klimatyzator Ururu Sarara do systemu Alexa lub Google Home, aby skorzystać z funkcji sterowania głosowego. Po prostu wydaj komendę na głos, a resztą zajmie się smart home. Korzystaj też ze sterownika na podczerwień lub z aplikacji Daikin Residential Controller. Nikogo nie będzie w biurze lub w domu? To żaden problem. Wystarczy, że połączysz Ururu Sarara z siecią Wi-Fi, a zyskasz możliwość sterowania urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi, będąc na wakacjach lub w delegacji.

Nowoczesny design Ururu Sarara

Wzornictwo Ururu Sarara zostało docenione i nagrodzone, m.in. przez jury reddot design award. Inspiracji dla designu urządzenia dostarczył japoński wachlarz Ogi – element rodzimej kultury firmy Daikin. Ten zdawałoby się niewyszukany projekt, komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, stając się integralną częścią ich wystroju. Oszczędna forma, prostota wyrazu, subtelne krzywizny, precyzja wykonania, ponadczasowa prezencja – wszystko to składa się na Ururu Sarara oraz na Twój doskonały klimat.

DO GÓRY