Klimatyzatory Toshiba Seiya 2

Toshiba Seiya 2. Cichy i skuteczny klimatyzator

Poznaj Toshiba Seiya 2. Klimatyzator, który skutecznie obniży temperaturę w pomieszczeniu i sprawi, że będziesz się czuł komfortowo podczas dokuczliwego upału. Wyróżnia go wyjątkowo cicha praca, na poziomie 19 db(A), co porównać można do delikatnego szumu, przyjemnego dla ucha. Jednostka Toshiba Seiya 2 może zatem działać nawet wtedy, kiedy Ty ucinasz sobie popołudniową drzemkę. Lub w nocy, kiedy śpisz. W żaden sposób nie zakłóci Twojego snu, zapewni Ci za to doskonałe warunki do wypoczynku.

Oczyszcza powietrze z pyłków, kurzu i pleśni

Klimatyzator Toshiba Seiya 2 nie tylko zapewni optymalną temperaturę w pomieszczeniu, schładzając lub ogrzewając je w zależności od potrzeb. Zadba też o dobrą jakość powietrza, oczyszczając je z zanieczyszczeń, takich jak sierść, kurz, pył, drobnoustroje, bakterie, wirusy czy alergeny. Dzięki innowacyjnym filtrom Ultra-fresh jednostka Toshiba Seiya 2 eliminuje nawet 85% mikrocząsteczek zanieczyszczeń o średnicy 2.5 µm. W ten sposób chroni Cię przed wdychaniem substancji mogących powodować poważne choroby dróg oddechowych.

Gotowość do pracy w skrajnych warunkach

Ekstremalnie niskie i wysokie temperatury zewnętrzne nie stanowią żadnej przeszkody dla działania jednostki Toshiba Seiya 2. Dzięki zastosowaniu inwerterowych kompresorów, Toshiba Seiya 2 może dostosować pracę do różnych warunków. Przekłada się to na efektywniejsze wykorzystanie energii elektrycznej, jak również na dłuższą żywotność urządzeń Toshiba Seiya.

Seiya 2 przyjazna dla środowiska i dla użytkownika

Klimatyzatory Seiya 2 to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy ekologię stawiają na pierwszym miejscu. Energooszczędne, ciche, wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy i łatwe w montażu jednostki Toshiba są przyjazne nie tylko dla użytkownika, ale i dla środowiska.

Klimatyzacja Seiya 2, stworzona, by skutecznie pracować w każdych warunkach, charakteryzuje się wydajnością chłodzenia i grzania w klasie A++. Gwarantuje to optymalny komfort przez cały rok przy niskim zużyciu energii elektrycznej.

Ten i resztę parametrów jednostki da się monitorować zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej. Dosłownie nie ruszając się z fotela. Oprócz tego aplikacja pozwala ustawić harmonogram pracy klimatyzatora i sterować nim z wykorzystaniem asystenta Google Home i Amazon Alexa. Jej interfejs jest łatwy w obsłudze, bez trudu poradzi sobie z nim każdy, starszy i młodszy użytkownik.

Ekologiczny czynnik chłodniczy

Twoje wybory mają wpływ na planetę. Jeśli zależy Ci na jej dobru to postaw na rozwiązanie, które nie szkodzi środowisku. Wybierz klimatyzator Toshiba Seiya 2 z bezpiecznym czynnikiem chłodniczym R32. Charakteryzuje się on niskim globalnym potencjałem ocieplenia GWP=675 i zerowym wpływem na warstwę ozonową (ODP=0).

Cicha klimatyzacja i cichy agregat zewnętrzny

Doświadczaj niemal absolutnej ciszy i ciesz się komfortową temperaturą we wnętrzu. Klimatyzator Toshiba Seiya 2 dysponuje trybem cichej pracy. Po uruchomieniu modułu jednostka wewnętrzna zmniejsza prędkość wentylatora, co pozwala zredukować hałas w pomieszczeniu aż o 3 dB(A) w porównaniu do niskiego biegu nawiewu. W ten sposób jej głośność nie przekracza 19 dB(A), czyli dźwięku porównywalnego z szeptem.

Niewiele głośniejszy jest agregat zewnętrzny, który również wyposażony jest w tryb redukcji hałasu. Jego głośność to z kolei nie więcej niż 42 db(A), nawet podczas intensywnej pracy. Z tego względu agregat bez przeszkód może być zainstalowany na tarasie lub balkonie i nie zakłóci spokoju otoczenia.

DO GÓRY