Montaż rekuperacji Żory

Inwestycja w rekuperację jest jednocześnie inwestycją w czyste, rześkie powietrze dostępne przez całą dobę, 365 dni w roku. Projektujemy i wykonujemy takie instalacje – nowoczesne, energooszczędne, przyjazne środowisku. Ty wykonaj tylko poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Żorach

Który model rekuperatora będzie najodpowiedniejszy? Jak poprowadzić instalację, by działała z najwyższą efektywnością? Jakie kanały wybrać? Gdzie umieścić kratki wentylacyjne? Pytania mnożą się i pewnie ciężko Ci znaleźć na nie odpowiedź.

Na szczęście wcale nie musisz tego robić – masz od tego nas. Specjalizujemy się w montażu rekuperacji i zajmujemy się tym kompleksowo. Przeprowadzamy pomiary oraz obliczenia kubatury, bo tylko w ten sposób poprawnie dobierzemy moc rekuperatora. Otrzymasz finalną ofertę do akceptacji, następnie podpiszemy umowę i zaplanujemy początek prac.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z renomowanymi producentami stanowi gwarancję bezawaryjnej i niezawodnej pracy urządzenia. Zajmujemy się również przeglądami. Dzięki nim możemy na bieżąco regulować działanie rekuperatora, czyścić filtry, utrzymywać całość w stanie najwyższej gotowości.

Montujemy rekuperację na obszarze całego miasta Żory, we wszystkich jego dzielnicach: Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, Osiny, Rowień-Folwarki, Baranowice, Kleszczów, Rogoźna, Rój, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Księcia Władysława, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Pawlikowskiego, Władysława Sikorskiego.

To właśnie Żory i jego warunki klimatyczne

Ogień i woda – te dwa żywioły nieodłącznie towarzyszą Żorom. Są jego integralną, nierozerwalną częścią. Bo mimo przemysłowej przeszłości, tak silnie zakorzenionej na obszarze całego Śląska, mieszkańcy oraz turyści znajdą tu ogrom atrakcji. Godziny przyjemnego pluskania towarzyszą każdej wizycie w parku wodnym, z kolei płomiennych wspomnień posmakować można w Muzeum Ognia. Jest to pamiątka pożarów, jakie nawiedzały Żory w przeszłości. Natomiast wielbiciele strzelanin, napadów i klimatu Dzikiego Zachodu powinni odwiedzić tematyczny park rozrywki.

Ten urokliwy opis niweczy niestety tendencja do powstawania smogu, co ma związek z usytuowaniem miasta, jak i z rzeźbą terenu. Wentylacja z rekuperacją uchronią Cię przed skutkami tego zjawiska, filtrując nieustannie powietrze. Zostanie ono oczyszczone także z pyłków roślin, zarodników grzybów i innych czynników nieprzyjaznych alergikom. W środku zostanie tylko czyste i rześkie powietrze.

Wentylacja i rekuperacja w Żorach? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY