Montaż rekuperacji Wodzisław Śląski

Nie eksperymentuj i powierz montaż rekuperacji doświadczonym specjalistom. Działamy na terenie Wodzisławia Śląskiego, oferują kompleksowe usługi i minimum formalności. Co musisz zrobić? Wystarczy 5 poniższych kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem Wodzisław Śląski

Rekuperacja to klucz do czystego powietrza przez 365 dni w roku. To także wolność od niechcianych zapachów oraz zanieczyszczeń w Twoim domu, biurze, a także prowadzonym lokalu usługowym lub handlowym. Zaprojektujemy i wykonany nowoczesny i bezobsługowy system rekuperacji, który uwolni Cię od pyłków, alergenów, zarodników pleśni oraz innych czynników chorobotwórczych unoszących się w przestrzeni.

Przyjedziemy do Ciebie, dokonamy pomiarów i obliczeń – innymi słowy przeprowadzimy kompleksową wizję lokalną. Przeanalizujemy, którędy poprowadzić przewody transportujące powietrze, a także gdzie umieścić kratki wentylacyjne, by całość pracowała w sposób maksymalnie efektywny. Wskażemy też najlepsze miejsce dla samego rekuperatora, wybierając najlepszy model dla Twojego domu albo biznesu. Po zakończeniu instalacji dokonamy pierwszego uruchomienia, oddając Ci kompletny system dbający o powietrze.

Montujemy rekuperację na obszarze całego Wodzisławia Śląskiego, wszystkich jego dzielnic i osiedli: Jedłownik Szyb, Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka, Kokoszyce, Nowe Miasto, Radlin II, Stare Miasto, Trzy Wzgórza, Wilchwy, Zawada.

Odkryj warunki klimatyczne w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski jest miastem na dalekim południu Polski, leżącym w pobliżu granicy państwa. Jest to teren górzysty o malowniczej i oryginalnej rzeźbie. Historia tego osiedla jest niezwykle barwna i bogata, wiąże się z postacią jednego z królów-Piastów, Władysława I Hermana.

Pomiary klimatu w Wodzisławiu Śląskim wskazują, że położenie miasta tworzy łagodną aurę, przy czym mamy do czynienia z niską wilgotnością. Wprawdzie poszczególne dzielnice usytuowane są na wzgórzach poprzedzielanych wąwozami, w dodatku rozpościera się stamtąd piękny widok na Bramę Morawską, to ukształtowanie terenu sprzyja powstawaniu smogu. W dodatku wiosna przychodzi tutaj dość późno, w odróżnieniu od reszty kraju.

W tych warunkach niezbędna staje się wentylacja połączona z rekuperacją. Zanieczyszczenia zawieszone w powietrzu nie dostaną się do środka, tak samo jak pyłki drzew i traw. Filtry chronią także przed zapachami, jak również przed smogiem. Jednocześnie instalacja zadba o wilgotność, ułatwiając oddychania i działając korzystnie na śluzówki dróg oddechowych.

Wentylacja i rekuperacja w Wodzisławiu Śląskim? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY