Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP All in One

Panasonic Aquarea T-CAP All in One. Energooszczędny system powietrze-woda

Pompy ciepła Aquarea T-CAP, oparte na technologii powietrze-woda, wykorzystują energię z atmosfery do ogrzewania, chłodzenia i wytworzenia ciepłej wody użytkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet 80% energii cieplnej pochodzi z otoczenia, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach i niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Jest to obecnie najbardziej ekologiczne rozwiązanie na rynku.

Rozwiązanie dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i użytkowych

Pompy ciepła Aquarea T-CAP doskonale sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach centralnego ogrzewania. Współpracują z grzejnikami, klimakomwerterami oraz ogrzewaniem podłogowym. Znajdują również zastosowanie w zakładach produkcyjnych oraz budynkach o charakterze komercyjnym. Systemy Aquarea T-CAP z powodzeniem mogą być też montowane w kościołach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Wysoka efektywność energetyczna. Cicha praca

Nowy system powietrze-woda Aquarea T-CAP All in One marki Panasonic sprawia, że nie musisz obawiać się wysokich kosztów ogrzewania i klimatyzowania domu. Pompy ciepła Aquarea T-CAP gwarantują optymalną temperaturę w obiekcie i ciepłą wodę użytkową. Wykorzystują do tego celu energię zgromadzoną w powietrzu. Jednocześnie charakteryzują się wysoką klasa efektywności energetycznej A++.

Z tego względu pompy ciepła Aquarea T-CAP stanowią najbardziej ekonomiczny system ogrzewania, jeśli wziąć pod uwagę koszt inwestycji oraz użytkowania różnych instalacji grzewczych przez co najmniej 15 lat. Pompy ciepła Aquarea T-CAP wyposażone są też w tryb cichej pracy, więc w jej pobliżu słychać jedynie cichy szum, na poziomie 30 dB(A).

Zapewnia ciepło i ciepłą wodę, chłodzi w trakcie upałów

Wybór pompy ciepła Aquarea w roli źródła ogrzewania, daje Ci pewność, że dom będzie wypełniony ciepłem nawet podczas siarczystych mrozów. Jednocześnie pompa schłodzi wnętrza, kiedy upał daje się we znaki. Co więcej, z jednostką Aquarea T-CAP All-In-One możesz zawsze liczyć na ciepłą wodę użytkową. Przechowa go zbiornik o pojemności 185 litrów wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy od 9 do 16 kW, system Aquarea można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb domu.

Działa nawet przy temperaturach sięgających -28 °C

W przypadku standardowych pomp ciepła wydajność spada wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz. Jednostka Aquarea T-CAP All in One charakteryzuje się stałą wydajnością grzewczą i zapewnia optymalną temperaturę we wnętrzu przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych. Nawet gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej -28 °C, jednostka wciąż skutecznie ogrzeje Twój dom i zagwarantuje komfortowe warunki całej Twojej rodzinie.

Intuicyjna obsługa w aplikacji mobilnej

Steruj funkcjami pompy ciepła z poziomu smartfona, laptopa czy tabletu za pomocą dedykowanej aplikacji Aquarea Smart Cloud. Całkowicie darmowa i prosta w obsłudze aplikacja pozwala dostosować temperaturę wody i powietrza w kilka chwil, nie ruszając się z fotela. Umożliwia również sprawdzenie statystyk energetycznych oraz zaplanowanie harmonogram pracy pompy ciepła Aquarea T-CAP.

Aplikacja Aquarea dostępna jest też w wersji dla instalatorów, jako Aquarea Service Cloud. Pozwala na zdalny monitoring pracy pompy ciepła. W przypadku pojawienia się błędów, instalator otrzymuje powiadomienie, dzięki czemu może serwisować urządzenie online. Lub jeśli zajdzie potrzeba, przyjechać na miejsce wyposażonym w komplet odpowiednich narzędzi.

DO GÓRY