Klimatyzatory Panasonic KIT-TZ

Panasonic KIT-TZ. Klimatyzator do niewielkich wnętrz

Powstał z myślą o środowisku miejskim, często zapylonym i wymagającym oczyszczenia, jeśli chce się oddychać swobodnie. Jego filtry są bezwzględne dla zanieczyszczeń, za to sprężarka niezwykle cicha. Cicho pracuje zarówno jednostka wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Kompaktowa forma sprawia, że klimatyzator Panasonic KIT-TZ może zagościć w każdym mieszkaniu, bez względu na powierzchnię. Jest także świetnym wyborem do biur oraz lokali usługowych i komercyjnych. Urządzeniem możesz zarządzać przez Wi-Fi.

Kompaktowy design — wysoka efektywność pracy

Oszczędna forma i nowoczesny syzk to znaki rozpoznawcze klimatyzatora Panasonic KIT-TZ. Jego konstrukcja zawiera się w prostych, surowych liniach harmonijnie połączonych z wypukłościami frontu. W efekcie całość nabrała niezwykłe gracji oraz lekkości, współgrając z cichą pracą urządzenia.

W środku umieszczono kompaktową sprężarkę rotacyjną R2, więc klimatyzator emituje podczas pracy tylko niewielki szum. W dodatku jest energooszczędny. Potwierdza to klasa energetyczna A++. Co więcej, sprężarka może pracować w szerokim zakresie temperatur panujących na zewnątrz, nawet gdy są one skrajne. To oznacza komfort przez cały rok. No i ta 5-letnia gwarancja na sprężarkę, jakiej nie daje nikt inny.

Chłodzi, grzeje i filtruje powietrze

W trakcie najgorętszych dni, gdy słupki rtęci przekraczają 30 °C, Panasonic KIT-TZ ochłodzi wnętrza i zaprowadzi w nich przyjemny klimat, dający wytchnienie od żaru lejącego się z nieba. Z kolei zimą, gdy mróz ściśnie, przywita kojącym ciepłem, tworząc przytulną atmosferę. Do tego w każdym momencie filtr PM2.5 będzie oczyszczał powietrze, aby uwolnić je z zanieczyszczeń w rodzaju smogu, kurzu i pyłków, przynosząc ulgę nie tylko alergikom.

Otacza Cię czyste i zdrowe powietrze, które docenią wszyscy, wliczając w to klientów oraz gości. Oczyszczone powietrze poprawia samopoczucie, podnosi produktywność, sprawia też, że w takim miejscu chce się przebywać. Wykorzystaj ten fakt.

Jest cichy, niezawodny i prosty w obsłudze

Aktywna funkcja Quiet ogranicza hałas jednostki wewnętrznej do zaledwie 20 dB(A). Tak cicha praca sprawia, że klimatyzator może zawisnąć w salonie i nie przeszkodzi Ci w oglądaniu TV. Umieścisz go także w sypialni, a on nie zakłóci Ci snu. Będzie Ci też towarzyszył w pracy i nie rozproszy Cię ani przez moment. Ustaw płat żaluzji Aerowings w najodpowiedniejszej pozycji i ciesz się najwyższym komfortem.

Agregat zewnętrzny również odznacza się dobrą kulturą pracy. Emitując tylko 46 dB z pewnością nie zwróci na siebie uwagi sąsiadów (chyba że kompaktową konstrukcją). Jego parametry wpisują się w wymagania większości spółdzielni w zakresie poziomu głośności, goszcząc na wielu osiedlach.

Zarządzanie w aplikacji mobilnej

Podgrzej wnętrze lub obniż temperaturę. Zmieniaj ustawienia na bieżąco albo zaplanuj działanie w dłuższej perspektywie. Do tego masz aplikację mobilną, która potrzebuje tylko połączenia z internetem. Jednostka wewnętrzna odbierze polecenia przez domowe Wi-Fi i natychmiast wprowadzi je w życie. Zyskujesz pełną kontrolę nad warunkami panującymi w domu i nie musisz czekać na powrót do domu — optymalna temperatura będzie czekać już za progiem domu, mieszkania bądź firmy.

Niskie zużycie energii

W aplikacji odczytasz w dowolnym momencie, ile energii zużywa klimatyzator. Obecność klasy energetycznej A++ oznacza jednak niski apetyt na prąd oraz głowę spokojną o wysokość rachunków. Dużą rolę odgrywa tu sama sprężarka o świetnej efektywności. To właśnie jej znak rozpoznawczy.

DO GÓRY