Zastosowania – gdzie warto mieć klimatyzację?

Systemy klimatyzacji mogą kojarzyć się przede wszystkim z chłodzeniem. Taka zapewne jest pierwsza myśl związana ze słowem klimatyzacja. Zastosowania tych instalacji są jednak znacznie szersze, a pakiet możliwości nowoczesnych klimatyzacji ogromnie bogaty.

klimatyzacja biura

Nie należy więc zakładać, że klimatyzacja będzie jedynie schładzać wnętrza mieszkalne, biurowe, komercyjne i usługowe. Trzeba o nich myśleć holistycznie, jak o rozwiązaniach zapewniających pełen wachlarz komfortu termicznego, a także cyrkulacji i filtracji powietrza. Poznaj wszystkie zastosowania.

Komfort termiczny dla każdego

Każdy powinien móc przebywać, wypoczywać oraz pracować w takich warunkach, które pozwalają zachować balans i wydajność lub zapewniają skupienie i wypoczynek. Nasza firma dostarcza rozwiązania kompleksowe – zarówno jednostki zewnętrzne, jak i wewnętrze, wraz z niezbędną infrastrukturą łączącą oba elementy.

klimatyzacja do restauracji

Co ważne, znajdziesz u nas systemu split oraz multisplit. Pomożemy Ci wybrać model, który najlepiej sprawdzi się u Ciebie. Musisz jednak wiedzieć, że w pierwszym przypadku każda jednostka wewnętrzna ma własną, dedykowaną jednostkę zewnętrzną. Z kolei multisplit wprowadza obsługę wielu jednostek wewnętrznych jedną jednostką ulokowaną na zewnątrz.

Klimatyzacje do wszystkich pomieszczeń

Nowoczesna klimatyzacja odnajdzie się w każdej przestrzeni. Będzie chłodzić, ogrzewać i oczyszczać powietrze:

  • w pomieszczeniach mieszkalnych (somy i mieszkania)
  • w biurach i salach konferencyjnych
  • w sklepach i w punktach handlowych
  • w salonach oraz punktach usługowych
  • w hotelach, hostelach i innych noclegowniach
  • w restauracjach i punktach gastronomicznych
  • w serwerowniach

Wszędzie tam zapanują takie warunki, jak potrzebują i jakich wymagają ludzie w nich przebywający. Klimatyzatory zadbają również o dobre samopoczucie i dobry klimat.

Energooszczędne, wysokowydajne instalacje

Pomożemy Ci wybrać wydajność klimatyzacji do wnętrz, w jakich przyjdzie im pracować. Dzięki temu w maksymalny sposób wykorzystamy potencjał każdej jednostki, adekwatnie do kubatury pomieszczeń. Zapewnimy wysoką efektywność, która odczuwalnie i pozytywnie przełoży się na wysokość rachunków za energię.

Musisz wiedzieć, że oferowane przez nas klimatyzacje odznaczają się wysoką sprawnością energetyczną. Niejednokrotnie najwyższą w swojej klasie. Twój portfel z pewnością to doceni.

Klimatyzacje pełne nowoczesnych technologii

Wysoka sprawność energetyczna jest zasługą topowych technologii. W efekcie klimatyzatory nie muszą już być urządzeniami dużymi i masywnymi, by efektywnie i wydajnie pracować. Najnowsze rozwiązania z dziedziny rekuperacji oraz budowy wentylatorów pozwalają z powodzeniem iść w kierunku miniaturyzacji.

klimatyzator podstropowy do serwerowni

Zdalne sterowanie, współpraca ze smart home

Optymalne warunki powitają Cię już od progu, dzięki zdalnemu sterowaniu przez Wi-Fi. Podłącz klimatyzator do bezprzewodowej sieci i zarządzaj nim ze smartfona, z poziomu aplikacji mobilnej. Ona pozwala zarządzać jednostkami w sposób precyzyjny. Dodatkowo pozwala wprowadzać harmonogramy automatyzujące pracę klimatyzacji. Jeśli chcesz więcej, włącz klimatyzator do domowego systemu smart home (Alexa lub Google Home).

Nowoczesny, minimalistyczny design

Atutem współczesnych klimatyzacji jest design nawiązujący do panujących trendów. Wzornictwo stawiające na smukłe i lekkie konstrukcje oraz nowoczesny look. Ten dyskretny design sprawia, że jednostki świetnie komponują się z wystrojem wnętrz lub pozostają właściwie niewidoczne. Świetnie korespondują z wizualną oprawą otoczenia, w którym się znajdują.

DO GÓRY