Montaż klimatyzacji Zabrze

Rozważasz montaż klimatyzacji w domu lub w firmie? Zajmiemy się tym. Skontaktuj się z nami i opowiedz o potrzebach. Przygotujemy ofertę, doradzimy wybór najlepszej opcji, wskażemy źródła dofinansowania. Wystarczy, że wykonasz cztery poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem w Zabrzu

Oferowane przez nas klimatyzatory pracują niezawodnie i cicho. Praktycznie na granicy słyszalności, co pozytywnie wpływa na skupienie i relaks. Są przy tym nowoczesne, wydajne i energooszczędne. Mogą pracować we wszystkich rodzajach pomieszczeń, w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i usługowych.

klimatyzacja Zabrze

Co ważne, nasze instalacje mogą pracować przez cały rok. Latem chłodzą i chronią przed upałami. Natomiast w chłodne dni nagrzewają wnętrza, tworząc przytulny klimat. Przy okazji oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i przykrych zapachów.

Rozumiemy wątpliwości związane z wyborem klimatyzacji. Zarówno typu instalacji, jak i konkretnego modelu. Jesteśmy jednak od tego, żeby Ci pomóc. Podczas spotkania z doradcą i w trakcie wizji lokalnej zdecydujemy, które rozwiązanie będzie lepsze: split czy multisplit. Następnie określimy rodzaj jednostek. Do wyboru mamy naścienne, przypodłogowe, kasetonowe albo kanałowe. Zaraz potem wspólnie wybierzemy miejsca, w których znajdzie się instalacja.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego Zabrza, we wszystkich jego dzielnicach: Centrum Południe, Centrum Północ, Guido, Helenka, Mikulczyce, Rokitnica, Grzybowice, Kończyce, Biskupice, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Maciejów, Osiedle Młodego Górnika, Pawłów, Makoszowy, Osiedle Mikołaja Kopernika, Zandka.

Odkryj klimat Zabrza. I jego uroki

W Zabrzu świat przemysłu górniczego zgrabnie przenikają elementy nowoczesne i modernistyczne. Miasto ma bogatą historię, a włodarze wiedzą, jak ją wykorzystać. Dzięki temu obiekty Szlaku Zabytków Techniki kwitną i każdego roku są tłumnie odwiedzane przez turystów. Koronnym przykładem jest Kopalnia Guido, którą odwiedzają 100 000 turystów z całego świata. W końcu niewiele atrakcji turystycznych pozwala zejść na głębokość 355 metrów, jak również zobaczyć kombajn chodnikowy w akcji.

Na powierzchni Zabrza czeka równie wiele ciekawych miejsc. Być może nie wiesz, ale aż 60% powierzchni miasta pokrywają tereny zielone. Ten fakt sprawił, że Zabrze otrzymało prestiżową nagrodę ECO-MIASTO. Dbałość o mieszkańców, o ich samopoczucie w trakcie codziennego przemierzania ulic i chodników, widać tu jak na dłoni.

Mimo to warto zadbać o warunki wśród własnych czterech ścian. Szczególnie latem, gdy temperatura przekracza 30°C, a upał przyprawia o zawroty głowy, osłabia i męczy. Wtedy klimatyzator staje się wybawieniem. Co więcej, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, o które nietrudno, gdy słońce dogrzewa. Mało tego, filtry zatrzymają pyłki roślin. Te pyłki, przez które nasila się katar sienny, a oczy łzawią.

Komfort pracy i codziennego życia wzrośnie odczuwalnie już od pierwszych dni. Powietrze stanie się czystsze, bardziej rześkie. Do tego poziom wilgotności i temperaturę masz pod kontrolą.

Klimatyzacja Zabrze? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY