Klimatyzatory podstropowe

W biurach, hotelach, sklepach i restauracjach świetnie sprawdzają się klimatyzatory podstropowe. Mając tę instalację, szybko schłodzisz lub ogrzejesz duże pomieszczenia, jak również dostarczyć do niego świeże powietrze bez otwierania okien. W zależności od preferencji, urządzenie montujesz pod sufitem lub przy podłodze, zyskując miejsce na dodatkowe wyposażenie wnętrza i jego wyjątkową aranżację. Wybierz wydajny klimatyzator podstropowy i korzystaj z jakości. Niezawodnej jakości.

podstropowy klimatyzator

Klimatyzatory podstropowe z wygodną i łatwą obsługą

Ten rodzaj klimatyzatorów stworzono z myślą o Twojej wygodzie. Już samo sterowanie jednostkami jest niezwykle proste. Możesz robić to z poziomu aplikacji, kiedy potrzebujesz zmienić temperaturę w wielu pomieszczeniach jednocześnie lub skorzystać z naściennego pilota. Każda zmiana zajmuje sekundy, a dokonujesz jej wtedy, gdy czujesz, że w pomieszczeniu przyda się regulacja temperatury.

Idealne do wysokich pomieszczeń

Klimatyzatory podstropowe mają za zadanie dbać o komfort pracowników w biurach i klientów w restauracjach i hotelach. Wiszą u góry, w wysokich pomieszczeniach odwiedzanych przez większą ilość ludzi. Duży zasięg strumienia powietrza szybko rozprowadza chłodne lub ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu i przyczynia się do redukcji dyskomfortu termicznego. I każdemu z miejsca jest lepiej.

klimatyzator podstropowy daikin f

Poza tym rozwiązania podstropowe są tym wydajniejsze, im większe jest pomieszczenie. Wyloty powietrza umieszcza się po bokach urządzenia, co pozwala równolegle poruszać się powietrzu pod sufitem, a następnie po ścianach do środka pomieszczenia. W ten sposób klimatyzator wypełnia całą kubaturę chłodnym bądź ciepłym powietrzem.

Maksymalna estetyka

Możesz zamontować klimatyzatory podstropowe równie łatwo i szybko w nowym budynku, planując rozmieszczenie jednostek na etapie projektowanie, jak również w budynku, w którym pracujesz i z którego korzystasz. Ich montaż jest prosty, a omawiane urządzenia znakomicie sprawdzają się w większości pomieszczeń biurowych. Przewody klimatyzacji ukrywa się pod tynkiem lub zapewnia ich niewidoczność z pomocą specjalnych maskownic lub kanałów. I Wszystko wygląda estetycznie.

Co oferują klimatyzatory podstropowe?

Klimatyzatory podstropowe zaprojektowano do wysokich pomieszczeniach. Dlatego cechują się dużą mocą i wydajnością. Tylko w ten sposób mogą sprostać solidnej kubaturze budynku. Pracują w trybie chłodzenia, grzania oraz wentylacji, więc możesz dopasować ich sposób pracy do aktualnych warunków pogodowych i bieżących preferencji. Oferowane przez nas modele gwarantują wydajność na najwyższym poziomie. Taką, która poprawi komfort Twój i osób w Twoim otoczeniu.

Cicha praca. Zapomnij o nieprzyjemnych szumach

Nie przejmuj się więcej szumem, który denerwuje i utrudnia koncentrację. Klimatyzatory podstropowe pracują cicho, co jest kluczowe, gdy musisz się skupić, bo czeka Cię spotkanie lub ważny projekt. Dodatkowo system klimatyzacji może być zintegrowany z systemem wentylacyjnym, co pozwala na dodatkową regulację przepływu powietrza. W ten sposób zapewniasz osobom przebywającym w pomieszczeniu dostęp do czystego i rześkiego powietrza, co mocno wpływa na komfort pracy.

klimatyzacja podstropowa

Oszczędność na wiele sposobów

Zainwestuj w klimatyzatory, które oszczędzanie mają w technologicznym DNA. Z instalacją podstropową możesz liczyć na wysokiej klasy sprawność energetyczną. Ona z kolei przekłada się na rozsądne rachunki na prąd. Poza tym klimatyzatory podstropowe są mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne, co wynika z miejsca ich usytuowania. W ten sposób potencjalne koszty naprawy redukowane są praktycznie do zera. Ale i na tym nie koniec, bo oferowane jednostki są również łatwe w konserwacji. Oszczędzasz dodatkowo na kosztach utrzymania. Jakby tego było mało, oszczędzają miejsce, gdyż montowane są pod sufitem. Przestrzeń dostępną na dole wykorzystujesz w maksymalnym stopniu.

DO GÓRY