Serwis wentylacji

Konserwacja central wentylacyjnych jest niezwykle istotna. Powinna być wykonywana ze uwagi na bezpieczeństwo, jak również na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach. Kurz i pył, które osadzają się w instalacji, są królestwem dla grzybów i drobnoustrojów. One z kolei mogą powodować choroby, stanowią też problem dla alergików. Wykonywany przez nas serwis wentylacji gwarantuje powietrze świeże, czyste oraz wolne od zanieczyszczeń.

Naprawa wentylacji

Niepokoi Cię sposób działania jednostki? Ludzie przebywający we wnętrzu skarżą się na wydajność wentylacji? Bez względu na powód zdiagnozujemy usterki i naprawimy je najszybciej jak to możliwe. Wszystko dla Twojej wygody, byś cieszył się komfortem oraz bezawaryjną pracą systemu.

Naprawa central wentylacyjnych

Przegląd wentylacji

Regularne kontrole wentylacji zyskujesz pewność, że każda z jej części działa prawidłowo. Nie zaskoczy Cię również nagła awaria, bo w trakcie wizyty nasz serwisant sprawdzi i przetestuje cały układ. Usługa składa się m.in. z:

  • Kontroli podstawowych parametrów pracy centrali wentylacyjnej;
  • Kontroli pracy silnika;
  • Kontroli oraz czyszczenia łopatek przepustnic powietrza (jeśli to konieczne);
  • Kontroli i regulacji przepustnic;
  • Czyszczenia łopatek wentylatora;
  • Kontroli stanu pasów oraz ich naciągania;
  • Weryfikacji stanu połączeń elektrycznych, pomiaru napięć.

Przegląd automatyki

Automatyka w wentylacji odpowiada przede wszystkim za regulację przepływu powietrza, monitorowanie jego jakości, kontrolę temperatury oraz programowanie cyklu pracy systemu. Jej przegląd jest równie ważny, jak przegląd całej wentylacji. Regularne kontrole dają pewność, że system działa spójnie i zapewnia zdrowe warunki wewnątrz pomieszczeń.

Przegląd centrali wentylacji

Wymiana filtrów

Jedną z ważniejszych czynności serwisowych wentylacji jest wymiana filtrów. Wyłącznie czyste filtry zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami, zarówno dla osób przebywających w pomieszczeniach, jak i dla całej instalacji. My weryfikujemy stan filtrów w Twej wentylacji i czyścimy je lub wymieniamy na nowe, jeśli zajdzie taka konieczność.

Pomiary wentylacji

Nasi technicy wykorzystują wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzać szczegółowe oceny stanu technicznego instalacji. W skład rutynowego przeglądu technicznego wchodzą niezbędne pomiary, do których zalicza się:

  • Pomiar przepływu powietrza;
  • Kontrola parametrów pracy urządzenia;
  • Parametryzacja automatyki wraz z kompleksowym czyszczeniem.

Zakres prac związanych z pomiarami odbywa się w oparciu o najnowsze technologie. Masz więc pewność, że urządzenie będzie odpowiednio skalibrowane, aby działać jeszcze wydajniej i zapewniać lepsze warunki do pracy i relaksu.

Pomiary wentylacji

Formularz zgłoszenia + telefon

Jeśli masz pytania, dotyczące serwisu wentylacji skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Odpowiemy na każde pytanie i pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

DO GÓRY