Klimatyzacja na raty

Nie odkładaj zakupu klimatyzacji na później. Zamów i załóż już teraz, korzystając z wygodnych rat RRSO 0%. Wspólnie wybierzemy system split lub multisplit oraz najodpowiedniejsze dla nich jednostki – ścienne, przypodłogowe, kasetonowe albo kanałowe. Przedstawimy Ci kompletny projekt oraz wycenę z montażem. Dowiedz się więcej o klimatyzacji w ratach 0%.

klimatyzacja na raty

Kup klimatyzację teraz. Spłacaj w wygodnych ratach

Podnieś komfort życia już teraz, praktycznie od ręki. Pomożemy Ci sfinansować zakup i montaż klimatyzacji, oferując sprzedaż w prawdziwych ratach 0% – bez odsetek, bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Spłacasz w lekkich, równych ratach, a zmiany stóp procentowych Cię nie dotyczą.

Zafunduj sobie nowoczesny system klimatyzacji do domu, mieszkania, biura, lokalu usługowego lub serwerowni. Wybieraj topowe, energooszczędne, ekologiczne rozwiązania, dzięki którym oszczędzisz na kosztach ogrzewania. Uniezależnisz się także od zawirowań z dostępem do opału. Pożegnasz też pył, kurz oraz konieczność cyklicznego czyszczenia kotła CO.

raty klimatyzacja

Mamy w ofercie klimatyzatory Daikin oraz Sinclair – sprzęt wysokiej klasy, cichy, niezawodny, zarządzany zdalnie pilotem, przez aplikacje, a nawet z pomocą asystentów głosowych.

Dzięki nim w Twoich wnętrzach zagości za to stała temperatura – przyjemny chłód latem oraz kojące ciepło w zimowe dni. Pod kontrolą masz również wilgotność, a zmiana parametrów wymaga jedynie kilku przyciśnięć na pilocie lub na ekranie smartfona.

Poznaj korzyści płynące z rat 0%

  • oprocentowanie 0%
  • stałe raty, które nie wzrosną
  • brak wkładu własnego
  • brak prowizji
  • brak ukrytych kosztów
  • nawet 30 000 zł dofinansowania
  • nawet 10 miesięcy okresu kredytowania
  • umowa zawarta bez pośredników finansowych

Fachowa, kompleksowa obsługa

Przyjdź do naszego salonu i załatw wszystko podczas jednej wizyty. U nas złożysz wniosek, podpiszesz umowę, otrzymasz środki na sfinansowanie inwestycji.

Kliwent klimatyzacja na raty

Nie trzeba chodzić do banku – nasz pracownik zajmie się wszystkim, począwszy od sprawdzenia zdolności kredytowej oraz najkorzystniejszych wariantów, przez wyliczenie miesięcznej raty, po finalizację wniosku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jak zawsze chętnie Ci pomożemy.

DO GÓRY