Klimatyzatory Rotenso Versu Mirror

Luksusowy design. Super technologie Rotenso Versu Mirror

Ten model wyróżnia niepowtarzalna estetyka i niedoścignione wzornictwo klasy premium. Obudowa lekko opalizuje i została utrzymana w eleganckiej tonacji ciemnego grafitu. Na froncie pyszni się tafla ciemnego lustra, dodając konstrukcji ekskluzywności.

Wnętrze zdumiewa stopniem zaawansowania. Rotenso Versu Mirros może się pochwalić efektywnością energetyczną dla chłodzenia A+++ oraz efektywnością A++ dla grzania. Jednostka pracuje przy tym na granicy słyszalności, mając głośność na poziomie zaledwie 19 dB. I ma aż 5 lat gwarancji.

Mróz nie jest przeszkodą. On grzeje przy -22° C

Wydajność w ekstremalnych temperaturach to wyróżnik klimatyzatora Rotenso Versu Mirror. Jest piękny, to prawda, ale i pięknie daje sobie radę w trakcie mrozów. I to mrozów sięgających -22° C. Pakiet technologii oraz moc całej instalacji pozwalają skutecznie ogrzewać wnętrza w trakcie zimy, zastępując tradycyjne emitery ciepła. Versu Mirror jest przy tym czystszy i dużo prostszy w obsłudze. Więc kiedy zacznie się sezon grzewczy, pozostań przy klimatyzatorze.

Automatyczne żaluzje 4D

Koniec z tzw. martwymi strefami, gdzie nie dociera świeże powietrze ani nie zmienia się temperatura. Rotenso Versu Mirror ma zdalnie sterowane żaluzje automatyczne 4D, które pracują w pionie oraz w poziomie. Powietrze może więc dotrzeć do każdego zakamarka, bo jest równomiernie rozprowadzane w pokoju, sypialni, biurze lub sali konferencyjnej. Powietrze nie tyle opada, ile krąży, i to w różnych płaszczyznach. Gdziekolwiek staniesz lub usiądziesz, wykonasz głęboki, zdrowy wdech.

Jonizator iAIR. Nowoczesny i skuteczny

Powietrze, które nas otacza, tylko pozornie jest czyste. Skutecznym oczyszczaniem go z zanieczyszczeń, wirusów, bakterii, roztoczy i alergenów zajmuje się jonizator iAIR, wytwarzając jony ujemne. One wiążą i eliminują drobnoustroje znajdujące się w powietrzu. Niwelują ponadto nieprzyjemne zapachy i to od razu po wejściu w kontakt z aromatami.

Nowoczesne, ciche, wydajne rozwiązania Rotenso Versu Mirror

System zarządzania jednostką inteligentnie dobiera zakresy częstotliwości sprężarki. Uzyskuje w ten sposób najwyższą wydajność oraz skuteczność, ograniczając jednocześnie zużycie energii. Dostępność aż 30 zakresów sprawia, że klimatyzator pracuje płynnie przy niskim poziomie hałasu, jak również wibracji. To czyni go również niezawodnym.

Tylko 19 dB głośności

Jest cichszy od szeptu. Głośność 19 dB ciężko więc nazwać głośnością, bo są to dźwięki na granicy słyszalności. Jest to minimalny poziom hałasu emitowanego przez Rotenso Versu Mirror w trybie Super cichym eMOTO. Nie zakłóca wypoczynku, nie przeszkadza w pracy ani w trakcie wideokonferencji. Umożliwia normalny sen, dbając przy tym o optymalne warunki cieplne, jak i nawilżenie powietrza, którym oddychasz.

Pionowa żaluzja obrotowa 180°

Powietrze może opadać w delikatnej kaskadzie w zakresie 180° góra/dół dzięki obrotowej żaluzji. Ona pozwala sterować strumieniem, co przydaje się, gdy klimatyzator znajduje się nad kanapą albo nad biurkiem. Górna kaskada świetnie chłodzi, ale zimno nie spada wprost na ciała ludzi przebywających pod urządzenie. Dolna znakomicie sprawdza się w trakcie grzania, dając ciepło tam, gdzie zwykle go brakuje, czyli w otoczeniu stóp. Tu nawiew jest niezwykle precyzyjny.

Moduł Wi-Fi do zdalnego zarządzania

Nie ma Cię w domu, ale chcesz mieć tam chłodno, gdy wejdziesz z podwórka rozgrzanego promieniami słońca? Użyj aplikacji mobilnej i aktywuj chłodzenie, będąc jeszcze w drodze. W ten sam sposób podniesiesz temperaturę, ogrzewając wnętrza z wyprzedzeniem. Biuro powita Cię ciepłem już od wczesnego rana.

DO GÓRY