Klimatyzatory Daikin

Odkryj produkty marki Daikin. Jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów klimatyzacji i wentylacji. Firma Daikin powstała ma długą i bogatą tradycję – powstała w Japonii w roku 1924, a dziś może się pochwalić przedstawicielstwami w ponad 150 krajach na całym świecie. Pod każdą szerokością geograficzną oraz w każdym klimacie. To doświadczenie zaprocentuje u Ciebie – w Twym domu oraz w biznesie. Daikin to także renoma będąca zasługą wysokiej jakości, innowacyjności oraz dbałości o środowisko.

Klimatyzacje Daikin – dla każdego typu pomieszczeń

W ofercie marki Daikin czekają klimatyzatory zaprojektowane pod kątem różnych pomieszczeń – mieszkalnych, usługowych, magazynowych i produkcyjnych. Z myślą o dużych pomieszczeniach: salach konferencyjnych, halach magazynowych itp., powstały z kolei klimatyzatory przemysłowe oraz klimatyzatory kanałowe.

cichy klimatyzator do domu daikin emura

Daikin produkuje też klimatyzatory typu split i multi-split. Modele split chłodzą jedno pomieszczenie, dlatego przeznaczone są do niewielkich kubatur w rodzaju mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, sklepów. Natomiast modele multi-split są w stanie klimatyzować (ogrzewać lub chłodzić) aż do pięciu pomieszczeń w tym samym czasie, utrzymując w każdym z nich inną temperaturę.

Daikin synonimem innowacji

Innowacje są tym, co pozwala oszczędzać energię oraz w pełni dopasowywać produkty do potrzeb użytkownika – do Ciebie. Wiele produktów marki Daikin wyposażono w inteligentne sterowanie zarządzane z poziomu smartfona. W efekcie automatycznie dopasowują się do panujących warunków, a także do Twoich preferencji. To Ty ustalasz jaką temperaturę pragniesz mieć w domu lub w miejscu pracy. Pakiet innowacyjnych rozwiązań znajdziesz też w urządzeniach Daikin chłodzących magazyny i hale przemysłowe, które odznaczają się przy okazji wysoką efektywnością.

klimatyzacja do mieszkania daikin stylish

Ochrona środowiska jest priorytetem

Dzięki ekologicznym rozwiązaniom w rodzaju efektywności energetycznej A+++ oraz autorskiej technologii sterowania inwerterowego, klimatyzatory Daikin zużywają nawet 30% mniej energii niż rozwiązania nieposiadające tego typu systemów. Niższe zużycie energii pozwala planecie odetchnąć, tak jak Ty odetchniesz, bo nie martwisz się o wysokie koszty użytkowania, ani o jakość powietrza. Wiele klimatyzatorów Daikin posiada filtry powietrza pochłaniające pyły, alergeny oraz zapachy.

DO GÓRY