Pompy ciepła Daikin

Poznaj pompy ciepła marki Daikin – jednego ze światowych liderów rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych. Firma ta może się pochwalić blisko stuletnią historią, a my jesteśmy jej częścią. Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Partnerskim oraz Fabrycznym Serwisem Pomp Ciepła Daikin.

Pompy ciepła Daikin słyną z niezawodności, co zawdzięczają japońskiej precyzji wykonania oraz topowym komponentom użytym do ich produkcji. Mogą się tym samym pochwalić wysoką efektywnością, cichym działaniem, intuicyjną obsługą. Mają wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnej pompy ciepła.

pompa ciepłą 5 lat gwarancji

Atuty pomp ciepła Daikin

Poznaj zalety pomp ciepła Daikin i dowiedz się, dlaczego są tak popularne.

5 lat gwarancji i autoryzowane uruchomienie

Jeśli skorzystasz z Autoryzowanego Uruchomienia Daikin, zyskasz bogate wsparcie producenta połączone z przejęciem opieki gwarancyjnej nad urządzeniem przez Daikin. Otrzymasz ponadto:

  • opiekę serwisową z czasem reakcji 24 godziny
  • opcję skorzystania ze specjalnej infolinii 22 417 80 80 (po zarejestrowaniu na portalu Stand By Me)
  • rejestrację urządzenia na portalu Stand By Me
  • bezkosztową wymianę części przez serwis producenta przez 5 lat
  • 5 lat opieki świadczonej przez producenta
  • możliwość odpłatnego przedłużenia gwarancji do 10 lat (5+5) na portalu Stand By Me

Urządzenie 3w1 – optymalny komfort

Czy wiesz, że pompa ciepła Daikin jest urządzeniem 3w1? Zapewnia optymalny komfort dzięki obsłudze kluczowych aspektów wpływających na to, jak czujemy się każdego dnia. Mając tę pompę, zapewnione masz ogrzewanie nawet przy mrozach dochodzących do -25°C (zarówno w układach ogrzewania podłogowego, jak i poprzez jednostki naścienne i przypodłogowe).

Mało tego, ta sama instalacja będzie Cię chłodzić w upalne dni, obniżając temperaturę w środku. Co więcej, pompa ciepła jest w stanie zadbać o ciepłą wodę użytkową. Odkręcasz kran, a tam czeka nagrzana woda, idealna do kąpieli.

Niskie koszty eksploatacji

Atutem pomp ciepła Daikin są realne oszczędności. Gwarantuje to najwyższa klasa energetyczna na rynku, która z 1 kW energii pozwala uzyskać do 5 kW energii cieplnej. Poza tym aż 80% ciepła pochodzi z powietrza, a tylko 20% z energii elektrycznej. Koszty poniesione przy inwestycji w instalacje zwrócą się zatem szybko, stając się ekologicznym systemem ogrzewających i chłodzącym Twój dom.

pompa ciepła chłodzenie ogrzewanie ciepła woda

Reakcja serwisowa w 24 godziny

Mając na uwadze Twój komfort i Twoje dobro firma Daikin prowadzi serwis z 24-godzinnym czasem reakcji dla wszystkich urządzeń objętych programem Fabrycznej Opieki Serwisowej. Usługa ta dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników portalu Stand By Me w dni robocze w godzinach 8:00 – 20:00. Aby uzyskać pomoc, wystarczy skontaktować się z serwisantem pod numerem telefonu: 22 417 80 80.

Co przemawia za wyborem pomp ciepła Daikin?

Oto kluczowe cechy pomp ciepła Daikin – urządzeń do wszystkich rodzajów domów – od budynków nowych, nowo powstających, przez modernizowane, aż po konstrukcje stworzone do współpracy z fotowoltaiką.

energooszczędna pompa ciepła

Moc i cechy pomp ciepła Daikin

Dzięki zróżnicowanej ofercie możesz wybierać spośród jednostek o mocy od kilku do kilkunastu kW. W rezultacie bezbłędnie dopasujesz wydajność urządzenia do powierzchni wymagającej ogrzania albo schłodzenia. Nie narazisz się tym samym na przegrzanie ani na brak mocy powodujący ciągłą pracę sprzętu.

Eleganckie wzornictwo

Wprawdzie pompa ciepła nie zajmuje poczesnego miejsca w domu i raczej nie jest eksponowana, nie znaczy to jednak, że nie może mieć nowoczesnego designu. Daikin dba o wzornictwo swoich produktów, a dbałość ta była wielokrotnie nagradzana na prestiżowych targach elektroniki użytkowej.

Zdalne sterowanie

Aplikacja Daikin Residential Controller daje Ci pełną kontrolę nad pracą pompy ciepła. W niej stworzysz i uruchomisz harmonogramy pracy. W niej będziesz monitorować status systemu grzewczego. I w niej wreszcie możesz zmieniać parametry pracy pompy z dowolnego miejsca na ziemi, o dowolnej porze – wystarczy do tego łączność z siecią.

DO GÓRY