Klimatyzatory Daikin Perfera

Odkryj system Perfera. Kompaktowe jednostki naścienne z 2-obszarowym czujnikiem wykrywania ruchu (FTXM-R) oraz jednostki przypodłogowe z funkcją Heat Plus (FVXM-A). Bez względu na to, którą wybierzesz efektywność energetyczną A+++ masz zapewnioną. Zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Co ważne, obydwa modele pobierają tylko 20% mocy z energii elektrycznej. Aż 80% pochodzi z powietrza. W rezultacie urządzenia mogą pracować przez cały rok, przy każdej temperaturze, zużywając niewiele energii.

Klimatyzatory dla najbardziej wymagających

Tam, gdzie liczy się cicha praca, tam sprawdzi się Daikin Perfera. Ponadto, dzięki obsłudze szerokiego zakresu temperatur perfekcyjnie i bezbłędnie dopasujesz warunki panujące w Twoich wnętrzach. Korzystaj z Daikin Perfera w domu, w mieszkaniu lub w biurze. Zapewnij sobie i współpracownikom idealne temperatury oraz komfortowe warunki pracy i wypoczynku. Korzystaj z systemu split lub multi-split, chłodząc jedno, bądź kilka pomieszczeń jednocześnie.

klimatyzator przypodłogowy daikin perfera fvxm

Grzanie i chłodzenie na zawołanie

Daikin Perfera elastycznie dopasowują tryby pracy do oczekiwanych warunków. Kiedy chcesz, będą wydajnie schładzać obszar, w którym pracują. Gdy zajdzie taka potrzeba, nagrzeją dom lub miejsce pracy do takiej temperatury, jaką uznasz za stosowną oraz dającą poczucie komfortu. Jednocześnie ciepło rozprowadzane jest równomiernie, co eliminuje nieprzyjemne różnice cieplne w różnych kątach pomieszczenia (ma to szczególne znaczenie w pokojach o większej kubaturze).

Tryb Powerful szybko wychłodzi albo dogrzeje sypialnię, salon i gabinet, automatycznie przełączając się między trybami. Prędkość wirowania wentylatora również ustalana jest automatycznie, aby uzyskać najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. Tym sposobem Daikin Perfera bezbłędnie ustawia zadaną temperaturę.

Daikin Perfera ma jonizator oraz filtry powietrza

W powietrzu, którym oddychamy, unosi się wiele cząsteczek trafiających do naszych dróg Twoich, Twych dzieci, gości oraz interesantów. Klimatyzatory Daikin Perfera potrafią sprawnie filtrować zanieczyszczenia, alergeny, jak również pyłki. Przy okazji usuwają nieprzyjemne zapachy wkradające się z zewnątrz, a także powstające w środku.

Pomaga w tym aktywny jonizator. Ma za zadanie generować ujemne jony do wnętrza klimatyzatora, a te przechwytują pyłki, zarodniki grzyby i drobnoustroje chorobotwórcze, unieszkodliwiając je oraz neutralizując skutecznie. Do pomieszczenia wraca wyłącznie czyste powietrze. Poczuj ten komfort.

klimatyzacja do ogrzewania domu daikin perfera fvxm

Inteligentny czujnik ruchu. Precyzyjne sterowanie

Model Perfera zaprojektowano z myślą o domownikach i gościach – innymi słowy o ludziach. Zapewniać ma przyjemne warunki. Dlatego otrzymał inteligentny czujnik, by analizował obecność w pomieszczeniu oraz kierował strumień powietrza tam, gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Co więcej, jeśli sensor nie wykryje nikogo, uzna, że należy przejść w tryb oszczędzania, redukując zużycie energii.

By precyzyjnie sterować klimatyzatorami Perfera, skorzystaj z sieci Wi-Fi i aplikacji mobilnej Daikin Onecta. Z poziomu aplikacji zmienisz aktualny tryb pracy, stworzysz harmonogramy, zweryfikujesz bieżące zużycie energii. Ale i to nie wszystko, bo urządzenie współpracuje z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant.

klimatyzator do domu daikin perfera

Daikin Perfera pracuje ultra-cicho. W dzień i w nocy

Głośność, która nie przekracza 19 dB w trybie cichym oznacza ciszę doskonałą. Warunki pozwalające skupić się podczas nauki, zagłębić w skomplikowane raporty, a także zasnąć dziecku (i Tobie przy okazji). Nowoczesna konstrukcja oraz forma znakomicie ekranują szum wentylatorów. Będzie ciepło. Będzie chłodno. Będzie cicho. Będzie tak, jak chcesz i lubisz.

Pobierz katalog Daikin Perfera

DO GÓRY