Klimatyzatory Panasonic

Korzystaj z olbrzymiego doświadczenia jednego z liderów rynku klimatyzatorów. W tym sprzęcie japońska jakość i technologia przenikają się z niezawodnością oraz otwartością na potrzeby klientów pod każdą szerokością geograficzną.

Klimatyzacje Panasonic — codzienny komfort i niezawodność

Klimatyzatory Panasonic łączą tak naprawdę możliwości trzech różnych systemów: klimatyzacji, oczyszczania i nawilżania powietrza, zachowując kompaktową formę i nowoczesny styl oparty na minimalizmie. Każdy z klimatyzatorów może być zarządzany z aplikacji mobilnej, która zapewnia precyzyjną kontrolę kosztów oraz zużycia energii.

30 lat doświadczeń — nowoczesność oraz najwyższa jakość

To nie tylko trzy dekady nieustannych badań, projektów oraz testów dających bezcenną wiedzę na temat oczekiwań wobec klimatyzatorów. To także działalność w 120 krajach na całym świecie połączona z otwartością na zdanie klientów mających tak różnorodne potrzeby. W efekcie Panasonic wytwarza urządzenia, które realnie podnoszą jakość życia. Odznaczają się wysoką skutecznością, znakomitą sprawnością energetyczną, jak również dbałością o powietrze.

Aż 5 lat gwarancji

Każdy klimatyzator firmy Panasonic ma aż 5-letnią gwarancję na sprężarki. To znacznie więcej, niż oferuje branża, ale Panasonic zawsze wyprzedzał rynek i nadawał jej ton. Tak długa gwarancja doskonale potwierdza niezawodność myśli technicznej oraz użytych komponentów.

Elegancja. Ergonomia. Efektywność

Realne oszczędności nie są mrzonką ani pustym hasłem, lecz realnymi oszczędnościami, które odczuwasz Ty i Twój portfel. Poświęcono wiele czasu na projekt każdej z jednostek, nadając konstrukcjom harmonijne kształty gotowe wpisać się w wystrój wszelkich pomieszczeń. We wnętrzu królują ciche agregaty mogące pracujące w technologii Super Quiet. Nie przeszkadza im to jednak być wydajnymi i energooszczędnymi zarazem.

Klimatyzatory Panasonic umiejętnie dobierają ilość czynnika do warunków, co z kolei przekłada się na optymalne zużycie energii. Zresztą urządzenia te zaliczają się do klasy energetycznej A+++ (w wybranych modelach dotyczy to zarówno chłodzenia, jak i grzania). W ramach dbania o temperaturę nie zapomniano o oczyszczaniu powietrza poprzez system filtrów i jonizację NanoeX.

Zdalne sterowanie aplikacją mobilną

W jej intuicyjnym interfejsie znajdziesz szereg funkcji służących precyzyjnej kontroli kluczowych aspektów pracy klimatyzatora. Wystarczy do tego urządzenie mobilne (smartfon lub tablet) i dostęp do internetu. Zyskasz wgląd w monitorowanie zużycia energii, by ograniczyć je do oczekiwanego poziomu. Będziesz kontrolować temperaturę i ustawiać cykle na czas nieobecności w domu.

DO GÓRY