Klimatyzatory Panasonic Etherea KIT-XZ Silver

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ Silver — topowy i innowacyjny

Bez dwóch zdań zalicza się do czołówki branży. Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ Silver jest efektem ponad 30 lat doświadczeń w dziedzinie chłodzenia oraz ogrzewania, zawartym w sprzęcie o zaskakująco małych gabarytach. Może się przy tym pochwalić klasą sprawności energetycznej A+++, obecnością ekologicznego czynnika R32, świetną sprężarką rotacyjną R2, a także innowacyjnym systemem oczyszczania powietrza NanoeX. To lider, jakiego potrzebujesz w domu i w biznesie. Lider z 5-letnią gwarancją.

Wysoka skuteczność oczyszczania powietrza

NanoeX jest technologią o bogatej historii, rozwijaną od przeszło 20 lat. Działa na wielu płaszczyznach, dzięki czemu szybko i skutecznie schładza oraz ogrzewa powietrze, nawilża je, a na dodatek oczyszcza z tego, co szkodzi zdrowiu nas wszystkich. Klucz do wysokiej skuteczności stanowi duża liczba rodników hydroksylowych (OH), wytwarzanych przez klimatyzator. One wiążą i neutralizują nieczystości, zatrzymują pyłki, alergeny, drobnoustroje, zarodniki grzybów, nawet nieprzyjemne zapachy. Powietrze wokół Ciebie jest czyste na poziomie molekularnym.

Co ważne, oczyszczanie nie ogranicza się wyłącznie do przestrzeni. NanoeX, co potwierdzają niezależne badania laboratoryjne, likwiduje też zanieczyszczenia osiadłe na powierzchniach twardych. A więc na tym, z czym styczność mają nasze ciała. Jest to niewątpliwy atut dla wszelkich lokali usługowych i komercyjnych.

Ciche ogrzewanie i schładzanie powietrza

Odkryj niezwykłe możliwości sprężarki rotacyjnej R2. Jest kompaktowa, to fakt. Jest również cicha, bo w końcu 19 db(A) w trybie Quiet to tyle, co szept. Panasonic Etherea KIT-XZ Silver jest dzięki temu jednym z najcichszych na rynku, a to pozwala mu gościć w biurach, sypialniach i innych przestrzeniach, gdzie chcesz unikać hałasu. W tym przypadku możesz odpocząć i skupić się przy pracującym klimatyzatorze.

Jednostka zewnętrzna też słynie z cichej pracy. Emituje ledwie 45 dB, więc nie przeszkadza sąsiadom, nawet tym bliskim. Ty z kolei możesz spędzać czas na dworze — na balkonie albo w ogrodzie, gdzie z całą pewnością hałas nie będzie występował. Zadba o to nowoczesna konstrukcja obecna w każdym calu tego japońskiego agregatu.

Gustowny, minimalistyczny design Etherea KIT-XZ Silver

Projekt klimatyzacji Panasonic Etherea KIT-XZ Silver tworzy zgrabna fuzja ponadczasowej elegancji ze sporą dozą nowoczesności. Surowe linie łączą się z subtelnymi łukami, tworząc kompozycję praktyczną i przyjemną dla oka. Połyskująca szarość stanowi ciekawy akcent wystroju, stając się nieodzownym elementem wyposażenia. Wszystko to w kompaktowej formie, gotowej działać w każdej przestrzeni: od mieszkalnej, przez użytkową, po komercyjną.

Smukła konstrukcja, genialna prezencja

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ Silver jest wyjątkowo smukły i kompaktowy. Pozwala na to obecność sprężarki rotacyjnej R2, bo i ona zajmuje niewiele miejsca. W efekcie całość może zachować skromne gabaryty bez strat wydajności oraz efektywności. Klasyczne srebro świetnie się prezentuje — intryguje, ozdabia, lecz jednocześnie nie dominuje i nie przyćmiewa aranżacji wnętrza.

Wysoka wydajność sprężarki rotacyjnej R2

Szeroki zakres temperatur panujących na zewnątrz umożliwia całoroczną pracę sprężarki — od letnich upałów, przez sezony przejściowe, aż po srogie mrozy. W tym czasie, mimo zmieniających się warunków, niezawodnie chłodzi lub grzeje, dostarczając komfort cieplny Tobie, domownikom, pracownikom, klientom oraz gościom.

Konstrukcja sprężarki rotacyjnej R2 zachowuje prostotę, co nie przeszkadza jej odznaczać się trwałością połączoną z niskimi kosztami eksploatacji. Czysty ideał.

DO GÓRY