Klimatyzacja do hotelu

Każdy hotel powinien posiadać klimatyzację. A już zwłaszcza ten, który przyjmuje gości latem, gdy słońce mocno daje się we znaki i gorąc roztapia asfalt na ulicach. Warunki, jakie powstają w środku, przy pracującej klimatyzacji hotelowej, są wręcz luksusowe dla gości. Dają wytchnienie od upału, od skwaru, od powietrza wysuszonego na wiór.

Hotel, który zapewnia komfortowe warunki dla snu i wypoczynku, który wita przyjemnym chłodem, staje się miejscem chętnie odwiedzanym, polecanym, przyjaznym dla gości. To może być Twój hotel.

Klimatyzacja w hotelu – jakie korzyści dla gości i właścicieli?

Czy wiesz, że obecność klimatyzacji w hotelu zwiększa jego atrakcyjność? Doceni ją każdy, kto próbował zasnąć przy 35°C i nie mógł, bo nie da się spać w takiej temperaturze. Komfort termiczny jest niezwykle ważny – możesz go gościom zapewnić. Ich snu nie zakłóci też szum pracującej klimatyzacji. Mało tego, pokoje z klimatyzacją do hotelu prezentują się naprawdę gustownie i elegancko. To z kolei zasługa ultracichych wentylatorów.

klimatyzator hotelowy

Komfortowy pobyt w hotelu dzięki klimatyzacji

Stabilne warunki, możliwość zmiany temperatury praktycznie od ręki, stała cyrkulacja powietrza, optymalna wilgotność. Lista zalet klimatyzacji w hotelu jest długa, a każda z nich jest cenna dla gości. Wybierz kompaktowe jednostki naścienne o nowoczesnym wzornictwie lub dyskretne jednostki przypodłogowe albo zbuduj instalację kanałową – minimalistyczną i skuteczną. Możliwości jest wiele i wszystkie są dobre.

Zwiększ atrakcyjność i wartość hotelu

Są takie miejsca, do których chce się wracać, w których chce się wypoczywać. Twój hotel może się stać jednym z nich, jeśli zapewnisz gościom warunki, jakich oni oczekują. A oczekują przede wszystkim komfortu termicznego oraz czystego powietrza. Chcą mieć pewność, że pobyt w Twoim hotelu zapewni im dobre samopoczucie.

klimatyzacja kanałowa do hotelu

Poza tym, bez względu na porę roku, filtry stosowane w klimatyzacji do hotelu, oczyszczają powietrze z alergenów i z pyłków, za co goście będą Ci wdzięczni w sezonie pylenia traw, drzew i pozostałych roślin. Filtry są także nieprzekraczalną przeszkodą dla innych zanieczyszczeń, w tym również dla smogu. Więc żeby oddychać czystym, rześkim powietrzem, nie potrzebujesz otwierać okna. Dostarczy Ci je klimatyzacja hotelowa.

Profesjonalna i nowoczesna klimatyzacja do hotelu – dlaczego właśnie taka?

Hotel jest miejscem wypoczynku, relaksu, odpoczynku. Tu przyjeżdża się na wakacje. Tu spędza się długie weekendy. W nim zostaje się podczas podróży służbowej. Jeśli warunki będą kiepskie i zamiast komfortu termicznego goście zastaną skwar oraz zaduch, możesz być pewien, że skreślą ten punkt z wypoczynkowej mapy. Klimatyzację do hotelu – jej wybór, instalację i serwis – zostaw specjalistom. Zajmiemy się planem, montażem, doradztwem w zakresie najlepszych rozwiązań.

Topowe technologie – ciche i energooszczędne

Po trudach podróży i dniu wypełnionym spotkaniami nie ma nic lepszego, niż ciche, przytulne wnętrze hotelowego pokoju. Ciche, bo w środku pracuje nowoczesna klimatyzacja. Jej podzespoły generują szum porównywalny z szeptem, więc nic nie zakłóca relaksu.

daikin madoka sterownik klimatyzacji do hotelu

Właściciele hoteli cieszą się z kolei z wysokiej sprawności energetycznej urządzeń rozmieszczonych w pokojach. Modele, które mamy w ofercie, odznaczają się bardzo wysoką sprawnością – najwyższą dostępną na terenie Unii Europejskiej. Dbasz dzięki temu o klimat oraz o gości.

Niezawodne wsparcie i profesjonalna pomoc

Gdy masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz doradztwa – skontaktuj się z nami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy też profesjonalny i wnikliwy serwis. Dzięki niemu wszystkie jednostki, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, pracują niezawodnie przez długi czas. Dbamy o nie jak o własne – bo w końcu sami je sprzedajemy. Powiedz, jak Tobie możemy pomóc?

DO GÓRY