Klimatyzatory Rotenso

Niezawodność, innowacje, nieustanna optymalizacja – to tylko niektóre z szeregu zalet klimatyzatorów Rotenso. Urządzeń korzystających z wysokowydajnych i energooszczędnych rozwiązań pozwalających precyzyjnie regulować temperaturę w budynkach mieszkalnych, komercyjnych oraz usługowych.

Poza bezbłędną pracą klimatyzatory Rotenso mogą się pochwalić gustownym designem wyróżnionym prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Ten sprzęt może zagościć również u Ciebie.

Nowoczesne technologie dla każdego wnętrza

Jeśli uważasz, że klimatyzatory to rozwiązania wyłącznie dla domów jednorodzinnych oraz biurowców, z przyjemnością oznajmiamy, że jesteś w błędzie. Rotenso dostarcza klimatyzacje także mieszkań – niezależnie od ich metrażu.

Klimatyzacja Rotenso dla bloków

Wiele osób marzy o słonecznym mieszkaniu, dobrze doświetlonym i chłonącym promienie słońca. Sielankę może jednak popsuć upał. Optymalne warunki zapewni jednak klimatyzator Rotenso, schładzając powietrze szybko, skutecznie oraz naprawdę cicho.

Instalacja jest prosta i nieskomplikowana. W środku musi znaleźć się jednostka wewnętrzna, czyli klimatyzator. Z kolei na zewnątrz zawiśnie agregat. Oba elementy łączy sieć przewodów wymieniających energię zgromadzoną w czynniku. Ty zarządzasz całością przez Smart Wi-Fi.

Klimatyzacja Rotenso do ogrzewania

Zrezygnuj z kaloryferów. Podziękuj nieekologicznym kotłom CO opalanym węglem. Ogrzewaj wnętrza w sposób czysty i przyjazny środowisku. Klimatyzatory Rotenso mogą się pochwalić wysoką klasą energetyczną – A+++ lub A++, jak również wysokim współczynnikiem wydajności SCOP. Wszystko to czyni je bezsprzecznie efektywnymi rozwiązaniami całorocznymi.

Systemy split i multisplit

Korzystaj z różnych rozwiązań. Dobieraj systemy klimatyzacji elastycznie – adekwatnie do potrzeb i możliwości budynku. Klimatyzatory ścienne Rotenso mogą pracować w instalacjach split, gdzie dla jednej jednostki wewnętrznej przypisana jest jedna zewnętrzna. Ale mogą też być częścią dużego układu multi split, w którym kilka jednostek wewnętrznych współpracuje z jednym zewnętrznym agregatem.

Aż 5 lat gwarancji na klimatyzatory ścienne

Zyskaj bezcenny spokój i nie martw się o klimatyzator Rotenso. Jeśli tylko zadbasz o regularne przeglądy konserwacyjne, otrzymasz aż 5 lat gwarancji. Na ile innych urządzeń otrzymasz tak długą gwarancję? Zakup tego sprzętu staje się tym samym inwestycją nie tylko w idealne warunki, lecz także w niezawodność. A przecież tego oczekuje się od klimatyzacji, prawda?

DO GÓRY