Montaż rekuperacji Jastrzębie-Zdrój

Zadbaj o powietrze w domu lub w firmie. Wypełnij przestrzeń czystym i rześkim tchnieniem, inwestując w nowoczesną, energooszczędną i ekologiczną rekuperację. My zajmiemy się formalnościami i wykonaniem, Ty wykonaj poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Jastrzębiu-Zdroju

Spotkajmy się i porozmawiajmy. Rozmowa da nam obraz tego, co chcesz osiągnąć oraz oczekiwanych efektów. Kolejnym etapem jest wizja lokalna. W jej trakcie przyglądamy się budynkowi i badamy możliwości poprowadzenia instalacji, by była najkorzystniejsza i jak najmniej ingerowała w bryłę architektoniczną.

Zweryfikujemy jeszcze miejsce dla samego rekuperatora – czy jest tam dostatecznie dużo wolnej przestrzeni do zamontowania go, jak również do prac serwisowych oraz przeglądów. Znając kubaturę pomieszczeń będziemy mogli precyzyjnie dobrać jednostkę, sięgając po taką, która zapewni najwyższą wydajność. I wreszcie wykonanie – tę usługę wykonujemy kompleksowo, aż do pierwszego uruchomienia. W pełni zautomatyzowany proces pracy sprowadza zarządzanie rekuperacją do kilku kliknięć na panelu. Proste, prawda?

Montujemy rekuperację na obszarze całego Jastrzębia-Zdroju, we wszystkich jego dzielnicach: Abisynia, Biadoszek, Bogoczowiec, Borynia, Boża Góra, Bzie, Cisówka, Dębina, Gliniok, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Mazurowiec, Moszczenica, Pochwacie, Ruptawa, Ruptawiec, Skrzeczkowice, Szeroka, Szotkowice, Zdrój, Złote Łany, Zofiówka.

Leczniczy klimat Jastrzębia-Zdroju

Już sama nazwa miasta wskazuje na uzdrowiskowy charakter. Kiedyś faktycznie tak było, więc dziś mamy pozostałości w postaci Parku Zdrojowego i obecnych w nim inhalatorów solankowych. Wędrówka po Jastrzębiu-Zdroju obfituje w wiele spotkań z podobnymi obiektami-reliktami niegdysiejszej zabudowy mającej podreperować nadwątlone zdrowie.

Obecnie mieszkańcy zmagają się z powszechnym (niestety) w Polsce zjawiskiem smogu, które w tym przypadku wiąże się z bliskim sąsiedztwem terenów silnie uprzemysłowionych. W sezonie grzewczym trudno więc mówić o otwarciu okna w celu wpuszczeniu do środka czystego i świeżego powietrza. Na szczęście rekuperacja poradzi sobie z tym problemem, oczyszczając to, czym oddychasz Ty, Twoi bliscy, goście, pracownicy oraz klienci.

Nieustannie wentylowane wnętrza wolne są od zanieczyszczeń, przykrych zapachów, alergenów, pyłków roślin, czynników chorobotwórczych. To wszystko zatrzymują filtry rekuperatora, oddając jednocześnie do środka przechwycone ciepło. Oszczędności na ogrzewaniu gwarantowane.

Wentylacja i rekuperacja w Jastrzębiu-Zdroju? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY