Montaż pompy ciepła Zabrze

Chcesz przejść na ekologiczne, wydajne energetycznie, ciche i bezpieczne źródło ogrzewania dla domu? Wybierz pompę ciepła. Zdaj się przy tym na nas – jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i chętnie doradzimy najlepszy typ instalacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. dotacje – jeśli się o nie ubiegasz, pomożemy we wszystkich formalnościach
  4. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia pompy ciepła
  5. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego autoryzowanego uruchomienia instalacji
  6. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Pompy ciepła z montażem w Zabrzu

Pompa ciepła jest inwestycją obliczoną na wiele lat. By mogła pracować bezpiecznie i niezawodnie, niezbędny jest profesjonalny, staranny montaż, jak również precyzyjny plan instalacji. My zapewniamy to wszystko – pomagamy też wybrać, czy najlepsza w Twoim przypadku będzie:

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze
  • Pompa ciepła powietrze-woda
  • Gruntowa pompa ciepła
  • Hybrydowa pompa ciepła

Służymy doradztwem w kwestii dobrania najbardziej efektywnego typu pompy ciepła, wybierając pomiędzy typem monoblok, split oraz systemem multi+. Nie wymagamy, byś znał się na tym – od tego my jesteśmy. Pomożemy Ci zatem określić zapotrzebowanie energetyczne budynku, przedstawimy projekt instalacji oraz wycenę, wskażemy najlepsze miejsca do montażu urządzeń.

Montaż pompy ciepła Zabrze

Przeprowadzimy ponadto niezbędne prace ziemne, wymagane przy montażu pomp ciepła. Zainstalujemy pompę ciepła powietrze-powietrze i powietrze-woda, integrując je z istniejącymi systemami grzewczymi. Zajmiemy się także podłączeniem jednostek do zasilania, napełnimy je czynnikiem, sprawdzimy szczelność układu, przeprowadzimy pierwsze autoryzowane uruchomienie.

Oddamy w Twe ręce w pełni sprawną, gotową do użycia instalację. Korzystaj już od pierwszego dnia i ciesz się komfortem.

Montujemy pompy ciepła na obszarze całego Zabrza, we wszystkich jego dzielnicach: Centrum Południe, Centrum Północ, Guido, Helenka, Mikulczyce, Rokitnica, Grzybowice, Kończyce, Biskupice, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Maciejów, Osiedle Młodego Górnika, Pawłów, Makoszowy, Osiedle Mikołaja Kopernika, Zandka.

Jaki klimat ma Zabrze?

Zabrze znajduje się w samym sercu Górnego Śląska i stanowi kwintesencję tego, co nazywamy górniczym miastem z bogatą historią przemysłu wydobywczego. To tutaj znajdują się liczne zabytki Szlaku Zabytków Techniki z Kopalnią Guido na czele. Rocznie odwiedza ją 100 000 turystów z całego świata, którzy pragną zejść na głębokość 355 metrów, poczuć na własnej skórze olbrzymi ciężar tego, co znajduje się nad głową, jak również zobaczyć kombajn chodnikowy podczas pracy.

I choć przemysł był tutaj obecny właściwie od zawsze, choć w wielu częściach miasta wciąż można dostrzec elementy nawiązujące go dziejów Zabrza, to aż 60% miasta pokrywają tereny zielone. Jest zatem gdzie pospacerować i pojeździć rowerem, jest gdzie odpocząć po pracy i zażyć relaksu w otoczeniu natury. Dbałość o środowisko zaowocowało przyznaniem Zabrzu prestiżowej nagrody ECO-MIASTA.

Nie powinno więc dziwić, że mieszkańcy Zabrza inwestują w rozwiązania przyjazne dla środowiska, wybierając ekologiczne, wydajne i proekologiczne pompy ciepła. Wiele z tych instalacji jest naszym dziełem.

Pompa ciepła Zabrze? Umów się na rozmowę

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY