Klimatyzacja domowa

Odkryj bogactwo możliwości, jakie dostarcza klimatyzacja do domu marek Daikin i Sinclair. Oferowane przez nas systemy są ekonomiczne, ekologiczne, energetycznie efektywne, a ich design wpisuje się w trendy współczesnego wzornictwa. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne źródła ogrzewania, odznaczając się znacznie lepszą sprawnością grzewczą oraz chłodzącą. Dostarczamy rozwiązania kompleksowe, gotowe pracować we wszystkich rodzajach pomieszczeń – od kuchni, przez pokoje dzienne, aż po sypialnie. I wszędzie sprawdzą się znakomicie.

klimatyzacja i ciepła woda

Zdrowy klimat. Oddychaj lepszym powietrzem

Klimatyzacja instalowana w domu zapewnia nie tylko komfort termiczny. Jest także barierą dla zanieczyszczeń, kurzu, pyłków, alergenów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Filtry umiejscowione wewnątrz jednostek bezwzględnie rozprawiają się z tym, co nie powinno znajdować się powietrzu, którym oddychasz. Proces jonizacji wiąże niechciane cząsteczki, zatrzymując je wszystkie w filtrach. Jednocześnie klimatyzator usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt, czy z dymu papierosowego, nawilżając przy okazji powietrze. A Ty oddychasz pełną piersią.

Oszczędność energii. Niższe rachunki za ogrzewanie

Nowoczesne technologie, wysoka sprawność energetyczna (nawet A+++) i rozwiązania z zakresu termoregulacji pozawalają realnie oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie. Aktywne skanery wysyłają wiązkę promieni, by analizować obecność ludzi w pomieszczeniu. W sektorze, w którym ktoś aktualnie przebywa, nadmuch jest słabszy lub wcale go nie ma – chłodzone są pozostałe sektory. A gdy pomieszczenie jest puste (nikogo w nim nie ma), klimatyzator wyłącza się, by nie pracować bezproduktywnie.

Temperatura pod kontrolą. Idealne warunki

Ustaw taką temperaturę, jaką lubisz i w jakiej najlepiej się czujesz. Co do stopnia. Klimatyzacja do domu daje Ci taką możliwość, oferując podstawowe sterowanie pilotem na podczerwień lub bardzo precyzyjne za pomocą aplikacji mobilnej. W niej stworzysz i aktywujesz codzienne scenariusze, aby każdego dnia cieszyć się dobrym klimatem.

klimatyzator przypodłogowy daikin perfera fvxm

Gdy wnętrza nagrzeją się lub wychłodzą do wymaganego poziomu, klimatyzatory włączają tryb wentylacji dla podtrzymania warunków i filtrowania powietrza. Nowoczesne jednostki, obecne w naszej ofercie, potrafią również nawilżać powietrze, zapobiegając wysuszaniu śluzówek. Drogi oddechowe będą Ci za to wdzięczne.

Cisza, jakiej potrzebujesz. Wydajność, jakiej wymagasz

Dom jest miejscem odpoczynku. Oazą spokoju dla Ciebie i bliskich Ci osób. Klimatyzatory do domu zapewnią Wam takie warunki, pracując w ciszy, na granicy słyszalności. Technologie tłumiące hałas znakomicie ekranują dźwięki sprężarki i wentylatorów. W rezultacie przestrzeń mieszkalna jest wolna od irytujących szumów.

sterowanie klimatyzacją ścienną daikin przez wifi

Tryb wydajności sprawia, że wnętrza szybko osiągają pożądaną temperaturę. Szybciej cieszysz się kojącym, relaksującym ciepłem lub przyjemnym chłodem, dającym wytchnienie od panującego upału.

DO GÓRY