Klimatyzatory Rotenso Revio

Rotenso Revio. Flagowy klimatyzator, rozwiązania klasy premium

Tam, gdzie trzeba spełniać najbardziej wyśrubowane oczekiwania, tam doskonale odnajduje się klimatyzator Rotenso Revio. Sprzęt klasy premium skonstruowany z myślą o pracy całorocznej. Ma najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia (A+++), a także wysokie współczynniki: SEER: 8,6 oraz SCOP: 4,6. Ponadto wyróżnia go: niespotykana prostota montażu, funkcja samooczyszczania, szereg zaawansowanych technologii dezynfekcji powietrza oraz 5-letnia gwarancja producenta.

Efektywność ogrzewania przy mrozie do -25° C

Gdy zrobi się naprawdę zimno, chłód zostanie na zewnątrz. W środku, w Twoim mieszkaniu, domu, lokalu lub biurze, zapanuje przyjemne ciepło. Technologia inwerterowa skutecznie ogrzewa pomieszczenia, zachowując sprawność nawet przy -25° C. Rotenso Revio z powodzeniem zastąpi tradycyjne źródła ogrzewania, jest przy tym prostszy w obsłudze. Prezentuje się też znacznie lepiej.

Filtr elektrostatyczny i Super Jonizator iAIR

Weź głęboki wdech. Oddychaj czystym powietrzem. Przefiltrowanym i zdezynfekowanym. W tym klimatyzatorze zastosowano filtr elektrostatyczny i dwa dodatkowe filtry: HEPA oraz Cold Nano. Na tym jednak nie koniec. W urządzeniu gości też nowoczesny Super Jonizator iAIR. Wytwarza ujemne jony tlenu, które wiążą nieprzyjemne zapachy już w chwili kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem. Jonizator eliminuje też niezawodnie alergeny, roztocza, wirusy i bakterie.

Inteligentne funkcje nawiewu

Przyjemnie przebywa się w pomieszczeniu, w którym panuje chłód dający wytchnienie od upału. Nie jest jednak miło czuć na sobie zimny strumień powietrza. Rotenso Revio korzysta z funkcji Smart Eye Away, inteligentnie skanując przestrzeń. Jeśli promień wykryje człowieka, skieruje zimne powietrze w inną stronę. Natomiast w trybie Smart Eco Eye przełączy klimatyzator w tryb ECO, jeśli nie wykryje ruchu w pomieszczeniu przez dłużej niż 30 minut. Urządzenie nie będzie pracować bezproduktywnie.

Praktyczne rozwiązania. Łatwy montaż Rotenso Revio

Żaden inny klimatyzator nie może pochwalić się tak łatwym montażem jednostki wewnętrznej. Wystarczy przykręcić jedną śrubę i użyć czterech zatrzasków. Z kolei demontaż zajmie mniej niż minutę. Dodatkowo uzyskujesz szybki i wygodny dostęp do filtrów, by czyścić je samodzielnie. Do tego wystarczy uwolnić magnesy ulokowane w górnej pokrywie. Technologia modułowa to prosta droga do szybkiego serwisowania klimatyzatora.

Funkcja iClean. Zaawansowane samooczyszczanie

Grzyby i bakterie występują nie tylko w powietrzu, którym oddychasz. Lubią przebywać również na wymienniku jednostki wewnętrznej, gdzie nie powinny się znajdować. Na szczęście Rotenso Revio wyposażono w zaawansowaną funkcję samooczyszczania. Ona wyręczy Cię z konieczności samodzielnego oczyszczania, wychładzając najpierw maksymalnie wymiennik, by następnie wygrzać go najsilniej jak to możliwe. Teraz nie ma już na nim ani bakterii, ani grzybów.

Automatyczne żaluzje 4D

Konstrukcja Rotenso Revio umożliwia montaż jednostki zaledwie 5 cm od sufitu, co czyni ją idealną do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Co więcej, klimatyzator ma żaluzje 4D ze sterowanymi zdalnie silnikami pionowymi oraz poziomymi. Ich ruch sprawia, że powietrze wędruje we wszystkich kierunkach i dociera do wszystkich zakamarków. Powietrze czyste i rześkie.

Smart Wi-Fi. Intuicyjne zarządzanie pracą jednostki

Ustaw taką temperaturę, jaką lubisz najbardziej. Uruchom aplikację mobilną i podkręć w niej ciepło lub obniż, zależnie od warunków na dworze albo upodobań. Aplikacja zapewnia sterowanie z niezwykłą precyzją w czasie rzeczywistym, ale nie musi się ono odbywać w tym miejscu, w którym jest klimatyzator. Wszystkie dostępne funkcje aktywujesz zdalnie przez Smart Wi-Fi. Idealne warunki powitają Cię już od progu.

DO GÓRY