Klimatyzatory Daikin Emura

Misja klimatyzatora Daikin Emura polega na dbaniu o komfort cieplny i oczyszczaniu powietrza tym, którzy są właśnie w środku. Jest ikoną nowoczesnej klimatyzacji obdarzoną nietuzinkowym, przyjemnym dla oka designem łączącym klasyczną elegancję z formą o delikatnym wyrazie.

Chociaż u podstaw jej powstania leżą najnowsze technologie i zaawansowane systemu inteligentnego sterowania, w centrum zawsze pozostaje człowiek. Liczy się Twoja rodzina, a także jej dobre samopoczucie. Bo gdzie mamy się czuć dobrze, jeśli nie w domu? To Twoja własna strefa komfortu, której z pewnością nie zechcesz opuszczać. W gruncie rzeczy nie ma po co.

Daikin Emura to bez dwóch zdań sprzęt, z którego możesz być dumny. Ta zaawansowana pompa ciepła typu powietrze-powietrze nie tylko chłodzi i grzeje. Potrafi też bardzo skutecznie oczyszczać powietrze, wychwytując to, co przeszkadza odetchnąć pełną piersią. Smog i zanieczyszczenia pozostaw na zewnątrz. W Twoim domu niech zapanuje zdrowa atmosfera.

Idealne warunki zimą i latem

Przyjemny chłodek latem, kiedy na zewnątrz żar leje się z nieba. Z kolei zimą kojące ciepło, dające poczucie bezpieczeństwa i relaks po ciężkim dniu. Lecz na tym nie koniec. Daikin Emura pozwala w pełni kontrolować warunki panujące w domu, dopasowując temperaturę do Twoich potrzeb, a nawet zachcianek. Wszystko masz pod kontrolą: temperaturę, siłę nawiewu, czas oraz intensywność pracy.

Domowy komfort wzrasta i dopasowuje się do pory dnia. Wieczorami możesz mieć chłodniej, by lepiej i głębiej spać, do tego sprawniej się regenerować. Z kolei rano Daikin Emura może szybko podnieść temperaturę, zagrzewając Cię do działania, dodając energii na aktywne rozpoczęcie dnia. Jak będzie, zależy tylko od Ciebie. Pełnię władzy masz w pilocie zdalnego sterowania oraz w aplikacji mobilnej Onecta.

Design, który cieszy oczy

Czy wiesz, że aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach? Stały się naszym naturalnym otoczeniem, dlatego i pompa ciepła powinna wtapiać się w wystrój pokoju. Być jego integralną częścią. Zgrywać się z elementami aranżacji. Prezentować się godnie, przy okazji robiąc to, do czego została stworzona. W takim podejściu wyraża się filozofia modeli Emura.

Nowoczesny charakter klimatyzatora wyrażono w prostych konturach oraz subtelnych krzywiznach. One tam są, aby harmonizować z surową bryłą naścienną. Bryłą, która dzięki krzywiznom wygląda na jeszcze smuklejszą. Jednak żadna z form nie dominuje, lecz równoważą się z właściwą sobie gracją i elegancją. W trybie pracy ruchomy panel rozprowadza powietrze w pomieszczeniu w sposób, jaki sobie życzysz, działając dynamicznie, a jednocześnie niesłyszalnie.

Efektywność, z którą oszczędzasz

Obecność technologii Bluevolution stanowi gwarancję najwyższej wydajności w tej klasie energetycznej. W efekcie klimatyzator Daikin Emura w niewielkim stopniu wpływa na środowisko, chroniąc to, co w nim najlepsze. Przy okazji sam tworzy środowisko przyjemne, czyste, wolne od alergenów oraz zanieczyszczeń. Tym środowiskiem jest Twój dom.

Pompę ciepła Emura zaprojektowano tak, by działała z maksymalną efektywnością o każdej porze roku, niezależnie od pogody, temperatury na zewnątrz oraz panujących warunków. Pracuje stabilnie przez 365 dni, dostarczając to, czego akurat potrzebujesz. I zawsze robi to niezawodnie, a Twoje rachunki za prąd pozostają niskie.

Daikin Emura. Zachowaj pełną kontrolę

Zarządzaj każdym aspektem pracy Daikin Emura. Chwyć zdalny sterownik, by operować najważniejszymi funkcjami. Wbudowany wyświetlacz informuje o temperaturze i sile nawiewu. Pozwala też przełączać się pomiędzy trybem grzania a chłodzeniem. Jego forma i kształt harmonizują z klimatyzatorem, tworząc wizualną jedność.

Natomiast szczegóły dostępne są w aplikacji Onecta. Co ważne, obsłużysz je z dowolnego miejsca na ziemi, mając jedynie dostęp do internetu. W niej tworzysz harmonogramy pracy, monitorujesz zużycie energii, przełączasz się między różnymi pomieszczeniami. Przekonaj się, jakie to proste.

DO GÓRY