Klimatyzatory Daikin Emura

Misja klimatyzatora Daikin Emura polega na dbaniu o komfort cieplny i oczyszczaniu powietrza tym, którzy są właśnie w środku. Jest ikoną nowoczesnej klimatyzacji obdarzoną nietuzinkowym, przyjemnym dla oka designem łączącym klasyczną elegancję z formą o delikatnym wyrazie.

Chociaż u podstaw jej powstania leżą najnowsze technologie i zaawansowane systemu inteligentnego sterowania, w centrum zawsze pozostaje człowiek. Liczy się Twoja rodzina, a także jej dobre samopoczucie. Bo gdzie mamy się czuć dobrze, jeśli nie w domu? To Twoja własna strefa komfortu, której z pewnością nie zechcesz opuszczać. W gruncie rzeczy nie ma po co.

cichy klimatyzator do domu daikin emura

Daikin Emura to bez dwóch zdań sprzęt, z którego możesz być dumny. Ta zaawansowana pompa ciepła typu powietrze-powietrze nie tylko chłodzi i grzeje. Potrafi też bardzo skutecznie oczyszczać powietrze, wychwytując to, co przeszkadza odetchnąć pełną piersią. Smog i zanieczyszczenia pozostaw na zewnątrz. W Twoim domu niech zapanuje zdrowa atmosfera.

Idealne warunki zimą i latem

Przyjemny chłodek latem, kiedy na zewnątrz żar leje się z nieba. Z kolei zimą kojące ciepło, dające poczucie bezpieczeństwa i relaks po ciężkim dniu. Lecz na tym nie koniec. Daikin Emura pozwala w pełni kontrolować warunki panujące w domu, dopasowując temperaturę do Twoich potrzeb, a nawet zachcianek. Wszystko masz pod kontrolą: temperaturę, siłę nawiewu, czas oraz intensywność pracy.

Domowy komfort wzrasta i dopasowuje się do pory dnia. Wieczorami możesz mieć chłodniej, by lepiej i głębiej spać, do tego sprawniej się regenerować. Z kolei rano Daikin Emura może szybko podnieść temperaturę, zagrzewając Cię do działania, dodając energii na aktywne rozpoczęcie dnia. Jak będzie, zależy tylko od Ciebie. Pełnię władzy masz w pilocie zdalnego sterowania oraz w aplikacji mobilnej Onecta.

aplikacja do sterowania klimatyzacją przez wifi daikin emura

Design, który cieszy oczy

Czy wiesz, że aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach? Stały się naszym naturalnym otoczeniem, dlatego i pompa ciepła powinna wtapiać się w wystrój pokoju. Być jego integralną częścią. Zgrywać się z elementami aranżacji. Prezentować się godnie, przy okazji robiąc to, do czego została stworzona. W takim podejściu wyraża się filozofia modeli Emura.

Nowoczesny charakter klimatyzatora wyrażono w prostych konturach oraz subtelnych krzywiznach. One tam są, aby harmonizować z surową bryłą naścienną. Bryłą, która dzięki krzywiznom wygląda na jeszcze smuklejszą. Jednak żadna z form nie dominuje, lecz równoważą się z właściwą sobie gracją i elegancją. W trybie pracy ruchomy panel rozprowadza powietrze w pomieszczeniu w sposób, jaki sobie życzysz, działając dynamicznie, a jednocześnie niesłyszalnie.

Efektywność, z którą oszczędzasz

Obecność technologii Bluevolution stanowi gwarancję najwyższej wydajności w tej klasie energetycznej. W efekcie klimatyzator Daikin Emura w niewielkim stopniu wpływa na środowisko, chroniąc to, co w nim najlepsze. Przy okazji sam tworzy środowisko przyjemne, czyste, wolne od alergenów oraz zanieczyszczeń. Tym środowiskiem jest Twój dom.

klimatyzator ścienny do mieszkania daikin emura

Pompę ciepła Emura zaprojektowano tak, by działała z maksymalną efektywnością o każdej porze roku, niezależnie od pogody, temperatury na zewnątrz oraz panujących warunków. Pracuje stabilnie przez 365 dni, dostarczając to, czego akurat potrzebujesz. I zawsze robi to niezawodnie, a Twoje rachunki za prąd pozostają niskie.

Daikin Emura. Zachowaj pełną kontrolę

Zarządzaj każdym aspektem pracy Daikin Emura. Chwyć zdalny sterownik, by operować najważniejszymi funkcjami. Wbudowany wyświetlacz informuje o temperaturze i sile nawiewu. Pozwala też przełączać się pomiędzy trybem grzania a chłodzeniem. Jego forma i kształt harmonizują z klimatyzatorem, tworząc wizualną jedność.

klimatyzator scienny domowy daikin emura

Natomiast szczegóły dostępne są w aplikacji Onecta. Co ważne, obsłużysz je z dowolnego miejsca na ziemi, mając jedynie dostęp do internetu. W niej tworzysz harmonogramy pracy, monitorujesz zużycie energii, przełączasz się między różnymi pomieszczeniami. Przekonaj się, jakie to proste.

Pobierz katalog Daikin Emura

DO GÓRY