Realizacje

Chcesz wiedzieć, jak pracujemy i jak naszą pracę oceniają klienci? Tu znajdziesz referencje wystawione przez zadowolonych właścicieli nowych, ekologicznych i ekonomicznych pomp ciepła, wydajnych klimatyzacji, niezawodnych systemów wentylacji oraz zdjęcia naszych prac. Przeczytaj też opinie ludzi, którzy zlecili nam serwis urządzeń. Ty też możesz do nich dołączyć – zacznij od kontaktu z nami.

DOSKONAŁA
123 opinii na
Michał Słupik
Michał Słupik
2023-09-20
Około miesiąc temu została u mnie zainstalowana pompa ciepła firmy Daikin przez firmę Kliwent. Jestem bardzo zadowolony ze wybrałem tą firmę. Już po pierwszej wizycie w biurze firmy byłem bardzo miłe zaskoczony profesjonalnym i miłym podejściem do klienta kontakt przez cały czas bardzo dobry zarówno telefoniczny jak i e-mail. Sam montaż również przebiegł bardzo dobrze profesjonalnie, czysto i co najważniejsze w terminie serdecznie polecam.
Zdzislaw Zajda
Zdzislaw Zajda
2023-09-08
Witam montaż instalacji godny polecenia robota dobrze wykonana przede wszystkim bardzo czysto w mieszkaniu
Krzysztof Mazur
Krzysztof Mazur
2023-09-07
Polecam
Paweł Hynisz
Paweł Hynisz
2023-08-30
Szczerze polecam ze względu na profesjonalną obsługę, montaż i dobre ceny
Adam Posłuszny
Adam Posłuszny
2023-08-21
Dziękuję za błyskawiczną naprawę :-)......zwłaszcza, że to środek upalnego lata...
Tomasz Trzcionka
Tomasz Trzcionka
2023-08-21
Montaż klimatyzacji w mieszkaniu w bloku. Panowie przeprowadzili montaż nie spiesząc się, doradzając w wielu sprawach tak, aby było lepiej dla klienta. Niektóre decyzje powodowały dłuższy czas pracy montażystów, ale sami to proponowali (co mnie bardzo zaskoczyło – na duży plus). Panowie podczas prac minimalizowali jakiekolwiek zabrudzenia w mieszkaniu m.in. poprzez bieżące sprzątanie odkurzaczem. Jestem bardzo zadowolony zarówno z przeprowadzonego montażu oraz po ponad tygodniu użytkowania.
Mają Śmiechura
Mają Śmiechura
2023-07-27
Polecam szybka praca i super cena
Arkadiusz Kawka
Arkadiusz Kawka
2023-07-21
Wszystko ok, pompa zainstalowana. Fachowa obsługa, dobry i szybki kontakt. Dodatkowo opóźnienie montażu pompy z uwagi na trwające prace to przydatna opcja z której skorzystałem. Polecam!
Tomasz Werdol
Tomasz Werdol
2023-07-14
Po kontakcie telefonicznym umówiliśmy się na wizje w mieszkaniu. Przyjechał Pan Arek, doradził mi w kwestii montażu i urządzeń. Od decyzji do montażu 2 dni. Klima działa i nie ma narazie problemów. Ogólnie mogę polecić firmę.
DO GÓRY