Klimatyzatory Rotenso Ukura

Rotenso Ukura. Wydajny i ekonomiczny

Może pracować przez cały rok, dbając o optymalną temperaturę i czyste, świeże, orzeźwiające wręcz powietrze. Rotenso Ukura jest energooszczędny (ma klasę A++) oraz wydajny system rozprowadzania powietrza. Jego filtry współpracują z jonizatorem i bezbłędnie wyłapują zanieczyszczenia, z kolei nowoczesne silniki dbają o ciszę w Twym otoczeniu.

Sam klimatyzator cieszy oko zgrabną fuzją elegancji z użytecznością. Zaokrąglony panel przedni w kolorze białym harmonizuje z jasnymi pomieszczeniami, wpisując się idealnie w wystrój mieszkań, biur, sal konferencyjnych, lokali usługowych i wielu innych. I ma aż 5 lat gwarancji.

Ogrzewa wnętrza nawet przy mrozach do -20° C

Klimatyzator Rotenso Ukura dzielnie stawia czoło dużym mrozom, radząc sobie z temperaturami spadającymi do -20° C. Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji całość odznacza się odpornością na chłód i zachowuje niezmiennie wysoką wydajność przez cały rok. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych kaloryferów, dające szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła we wszystkich kierunkach.

Chłodzi w największe upały

Czy upał stał się nieznośny? Rotenso Ukura zajmie się tym. W mig przyniesie ulgę i wprowadzi przyjemny chłód w mieszkaniu, domu, biurze oraz lokalu. Jego wydajność pozwala ekspresowo, skutecznie i szybko obniżyć temperaturę, wykorzystując do tego system żaluzji 4D dających wszechstronny nawiew.

Rotenso Ukura ma jonizator i szereg filtrów

Nieprzyjemne zapachy znikają, a wirusy, bakterie oraz roztocza usuwane są praktycznie w chwili kontaktu z jonizatorem. Filtry rozprawiają się z pyłkami i innymi zanieczyszczeniami. Zostaje tylko czyste powietrze, którym aż chce się oddychać. Powietrze w sam raz dla alergików, korzystne dla wszystkich, którzy znajdują się w środku i pragną po prostu czuć się dobrze. Bo czyste powietrze to dobre samopoczucie.

Rotenso Imoto ma ciche, energooszczędne silniki

Dzięki innowacyjnemu systemowi Skyr Inverter, klimatyzatory Rotenso osiągają szczyt wydajności przy zachowaniu ciszy. Inżynierowie marki zaimplementowali aż 30 poziomów częstotliwości pracy sprężarki, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do aktualnych potrzeb użytkownika bez ryzyka gwałtownych zmian mocy.

System Skyr Inverter, współpracujący z energooszczędnym silnikiem BLDC, zapewnia cichą pracę urządzenia, eliminując niepożądane dźwięki i wibracje, co gwarantuje komfort użytkowania bez wysokich rachunków za energię.

Szeroki kąt nawiewu. Żaluzje 4D

Automatyczne siłowniki kontrolują pracę żaluzji poziomych i pionowych, dystrybuując powietrze we wszystkich kierunkach. To najlepszy sposób, by szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie i najskuteczniejsza metoda eliminacji tzw. martwych stref, czyli miejsc, w których warunki praktycznie się nie zmieniają.

Rotenso Ukura może się pochwalić obecnością żaluzji 4D i szerokiego kąta nawiewu Emoto. W efekcie powietrze dociera do wszystkich zakamarków, a każdy cieszy się tymi samymi warunkami.

Pozłacane lamele. Złote powłoki antybakteryjne

W tym klimatyzatorze zastosowano lamele pokryte warstwą złota. Szlachetna metalowa powłoka nie tylko zabezpiecza przed korozją, ale również stanowi skuteczną ochronę przed bakteriami. Złote elementy znajdują się także w innych częściach urządzenia, chroniąc je od środka. Tak uwidacznia się dbałość i zaangażowanie w tworzenie produktów premium, z naciskiem na najwyższą jakość oraz precyzję wykonania.

Sterowanie klimatyzatorem przez smartfon lub tablet

Potrzebujesz szybkiej zmiany temperatury? Wystarczy kilka kliknięć w ekran smartfona. Z aplikacją mobilną błyskawiczne dostosujesz warunki w swoim otoczeniu, obniżając lub zwiększając liczby na skali.

Klimatyzator Ukura łączy się z siecią Wi-Fi, umożliwiając pełną kontrolę nad warunkami cieplnymi w domu, nawet gdy jesteś poza nim. Funkcja Smart Wi-Fi daje Ci wolność zarządzania ustawieniami klimatyzacji z dowolnego miejsca. Wystarczy smartfon, aplikacja i dostęp do internetu.

DO GÓRY