Klimatyzatory kasetonowe wielkopowierzchniowe

Klimatyzatory kasetonowe składają się z dwóch jednostek: zewnętrznej oraz wewnętrznej i idealnie spełniają swoje funkcje zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. Wybierając klimatyzatory kasetonowe, wybierasz jakość, estetykę i energooszczędność. Postaw na rozwiązanie, które na stałe zagości w Twojej sali konferencyjnej lub pokoju hotelowym i ciesz się z chłodnego powietrza latem oraz przyjemnego ciepła zimowym porankiem.

Gdy liczy się miejsce

Wybieraj klimatyzatory kasetonowe, jeśli chcesz wykorzystać każdy wolny centymetr przestrzeni swojego biura, sali konferencyjnej bądź sklepu. Te instalacje są dobrym wyborem niezależnie od wielkości pomieszczenia, więc świetnie rozprowadzają powietrze w małych, jak i dużych przestrzeniach. Ponieważ instalowane są w suficie, w ogóle nie bierzesz ich pod uwagę, kiedy planujesz i meblujesz wnętrza. W środku będzie przyjemnie, a Ty urządzisz na swój sposób biura oraz pokoje hotelowe.

Klimatyzatory kasetonowe to rozwiązania dyskretne

Klimatyzatory kasetonowe są rozwiązaniem minimalistycznym. Umieszcza się je najczęściej w suficie podwieszanym, co czyni jednostkę niesamowicie dyskretną, praktycznie niezauważalną dla ludzi siedzących tuż pod nią. Dzięki temu wystrój biura czy sali konferencyjnej nie jest zaburzony. Klimatyzatory kasetonowe mogą być kwadratowe lub prostokątne, a ich wielkość zróżnicowana, co pozwala dobrać optymalny rozmiar urządzenia. W ten sposób zadbasz nie tylko o komfort termiczny, ale również o estetykę pomieszczenia.

komercyjna klimatyzacja kasetonowa

Klimatyzatory kasetonowe dbają o Twój komfort

Czy wiesz, że wyróżniamy trzy rodzaje klimatyzatorów kasetonowych? Oto i one: jednokierunkowe, dwukierunkowe oraz czterokierunkowe. Tym sposobem łatwiej jest dopasować moc urządzenia, zyskując najwyższą sprawność chłodzenia lub grzania pomieszczeń. Wybierz jednostkę najlepiej pasującą do kubatury pomieszczenia, by mogła działać szybko i sprawne, a koszty jej pracy pozostawały niskie.

Komfort termiczny

W gorące dni każdy potrzebuje chłodu. Dotyczy to również budynków użyteczności publicznej, w których pracuje sporo osób, a dodatkowo są one tłumnie odwiedzane przez najróżniejszych petentów. Klimatyzatory kanałowe wszystkim zapewnią komfort i dobre samopoczucie. Ponieważ dbają o równomierny przepływ powietrza, przyczyniają się do poprawy warunków pracy. Co więcej, dystrybucja powietrza z kilku kierunków pozytywnie wpływa na stabilność temperatury w pomieszczeniu, choćby był to rozległy hol usługowy.

daikin kastonowy klimatyzator komercyjny

Nie dojdzie już do sytuacji, w której chłód lub ciepło występują jedynie w pobliżu klimatyzatorów. Oprócz chłodzenia jednostki mogą równie sprawnie ogrzewać pomieszczenie. Do tego filtry powietrza na bieżąco usuwają zanieczyszczenia, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie osób cierpiących na astmę oraz alergików.

Komfort użytkowania

Korzystanie z klimatyzatorów nigdy nie było prostsze. Jednostki kasetonowe wyposażone są w piloty zdalnego sterowania, z którymi nie musisz ruszać się z miejsca, aby zmienić temperaturę. Poza tym sterowanie grupowe daje Ci możliwość kontrolowania wszystkich klimatyzatorów w obrębie budynku, co znacznie przyspiesza zmiany i pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Sterowanie jednostkami jest bardzo łatwe i nieskomplikowane. Nie potrzebujesz żadnych niezrozumiałych instrukcji, a mistrzowskie obycie z technologią nie jest tu potrzebne.

całkowicie płaska kaseta daikin

Te funkcje dbają o bezpieczeństwo

Jeżeli Twój klimatyzator ulegnie awarii, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo instalacji i osób przebywających w pomieszczeniu. Jednostki chłodzące dysponują funkcjami, które automatycznie wyłączają urządzenie, gdyby doszło przeciążenia albo awarii. Poza tym klimatyzatory kasetonowe są wyposażone w funkcję samooczyszczającą, która dba, aby wewnętrzne filtry i rury spełniały swoje funkcje jak najdłużej.

DO GÓRY