Klimatyzatory Daikin Comfora

Daikin Comfora to bardzo wydajny i energooszczędny klimatyzator naścienny, który powstał z myślą o niewielkich przestrzeniach oraz o tych miejscach, gdzie nie przewidziano montażu klimatyzacji. Jego design wpisuje się również w nowoczesne budownictwo i stylizacje nawiązujące do najnowszych trendów architektonicznych. Pozostaje przy tym wyjątkowo cichy i przyjazny dla portfela. Zużywa niewiele energii, korzystając z inteligentnych trybów pracy, jak również nowoczesnych technologii dopasowujących wydajność do bieżącego zapotrzebowania.

Niewielkie rozmiary. Idealne na mały metraż

Każde pomieszczenie zasługuje na komfortowe warunki. I w każdym mogą takie panować. Jednostka wewnętrzna Daikin Comfora może pochwalić się formą wyjątkowo kompaktową – skrojoną na miarę sypialni i biur o skromnym metrażu.

Mierzy zaledwie 80 cm, tym samym nie dominuje i nie obciąża wizualnie pomieszczeń. Staje się za to częścią wystroju. Elementem aranżacji wnętrza. Gustownym dodatkiem o nowoczesnej i prostej bryle. Prezentuje się skromnie, lecz spisuje się świetnie. Jest tym, czego Twój dom potrzebuje.

Komfortowe warunki o każdej porze

Czyste powietrze to warunek niezbędny dla dobrego samopoczucia. Osiągniesz takie bez uchylania okien i bez narażania się na wpuszczenie do wnętrza zanieczyszczeń, spalin, alergenów, grzybów, drobnoustrojów, kurzu i pyłków. Powietrze wolne od cząsteczek stałych zapewnia klimatyzator Daikin Comfora. Jego filtry wiążą i neutralizują to, co przeszkadza swobodnie oddychać lub szkodzi Tobie i Twoim bliskim.

klimatyzacja do domu daikin comfora

Pragniesz skupienia lub ciszy niezbędnej do wypoczynku? Daikin Comfora w trybie pracy cichej emituje dźwięki, które nie przekraczają progu 19 dB. Klimatyzator działa tym samym w sposób niesłyszalny i wciąż wykonując to, do czego został stworzony.

Comfora dba także o komfort Twoich sąsiadów, jak i ludzi pracujących w tym samym budynku. Zewnętrzny agregat jednostki pracuje z głośnością maksimum 46 dB, co gwarantuje komfort termiczny u Ciebie oraz spokój u sąsiadów, którzy akurat otworzyli okna. Ten efekt osiągnięto dzięki topowym, innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym na całym świecie. Teraz zagoszczą one również w Twoim domu i będą na Twoje rozkazy.

Ruch powietrza w pionie i w poziomie

Klimatyzator Daikin Comfora szczyci się obsługą nawiewu przestrzennego 3D. To rozwiązanie łączy automatyczny ruch powietrza w dwóch kierunkach: pionowym oraz poziomym. Nie ma mowy, by gdzieś nie dotarło chłodniejsze albo nagrzane powietrze. Nie ma opcji, by część pomieszczenia podlegała termicznemu wykluczeniu lub pozbawiona została oczyszczonego powietrza. Z Daikin Comfora masz pewność, że wszędzie panują jednakowe warunki.

klimatyzator ścienny daikin comfora

Rzecz jasna możesz sterować zarówno intensywnością nawiewu, jak i temperaturą. Włączając tryb komfortowy, uzyskasz chłodzenie w górnej części, przez co unikasz przeciągów lub aktywujesz nagrzewanie od dołu, co przyjemnie grzeje wszystkich w stopy.

Niewielkie zużycie energii oraz oszczędne tryby

Czy wiesz, że w trybie bezczynności klimatyzator obniża zużycie energii aż o 80%? Dodatkowo w trybie nocnym podtrzymuje jedynie panujące warunki, zapobiegając przegrzaniu lub wychłodzeniu wnętrza, nad którym czuwa. W tym czasie wentylator może pracować w trybie automatycznym, osiągając z góry założone, zaprogramowane rezultaty.

Co ważne, atutem Daikin Comfora jest wysoka klasa efektywności energetycznej A++. Dzięki niej rachunki za energię są niskie, a Ty mieszkasz albo pracujesz w komfortowych warunkach, oddychając czystym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem o każdej porze roku.

DO GÓRY