Klimatyzatory Rotenso Teta

Rotenso Teta. Klimatyzator ze sprawnością energetyczną A+++

Odkryj Rotenso Teta. Nowoczesny i wielofunkcyjny klimatyzator gotowy do pracy przez cały rok. Zapewnia nie tylko chłodzenie i ogrzewanie, ale również filtrację i rewitalizację atmosfery w pomieszczeniach. Wyróżnia się 5-letnią gwarancją, efektywnością energetyczną na poziomie A+++, a jego zaawansowane rozwiązania gwarantują bezprecedensową wydajność przy minimalnym hałasie.

Design jednostki stanowi kwintesencję stylu i finezji, z nowoczesnym akcentem w postaci matowego panelu przedniego o delikatnych zaokrągleniach. Elegancja ta sprawia, że urządzenie doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, dodając im charakteru.

Efektywne grzanie zimą

Rotenso Teta to urządzenie, które nie ustępuje pola zimowym warunkom, efektywnie działając nawet przy temperaturach spadających do -25° C. Stało się to możliwe dzięki wbudowanym grzałkom – jednej w tacy ociekowej i drugiej w karterze sprężarki – które zapewniają ochronę przed mrozem i utrzymanie wydajności niezbędnych komponentów przez cały rok. Dzięki temu Rotenso Teta z łatwością zastąpi tradycyjne grzejniki, oferując lepszą i bardziej równomierną dystrybucję ciepła.

Zwalczaj chłód latem

Kiedy temperatura przekracza akceptowalny poziom, klimatyzator Rotenso Teta przywraca komfort termiczny, efektywne i szybkie redukując ciepło. Dzięki zastosowaniu nawiewu Windless, urządzenie to rozprowadza chłód bardzo rozproszonym strumieniem, zapewniając delikatną ulgę w każdym zakątku Twojego domu, biura czy innego lokalu.

Rotenso Teta ma jonizator i lampę UV

Innowacyjny jonizator iAIR generuje ujemne jony tlenu, dzięki czemu bardzo skutecznie usuwa z otoczenia wirusy, bakterie, roztocza i alergeny. Niechciane aromaty są też likwidowane w momencie, w którym jonizator wejdzie w interakcję z zanieczyszczonym powietrzem.

Natomiast zintegrowana lampa LED UV iAIR efektywnie neutralizuje mikroorganizmy, bakterie, grzyby oraz toksyny. Przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, a Ty oddychasz powietrzem czystszym i zdrowszym zarazem.

Silniki BLDC Skyr. Energooszczędne i ciche

Klimatyzator Rotenso Teta słynie z cichej pracy i niskiego zużycia energii. To wszystko zasługa silników BLDC. Dzięki systemowi Skyr Inverter, który posiada 30 poziomów częstotliwości pracy, klimatyzator osiąga optymalną wydajność bez gwałtownych zmian mocy, co eliminuje wzrost hałasu oraz wibracji. Inteligentne zarządzanie jednostką pozwala na szybką adaptację do aktualnych potrzeb przy zachowaniu ekonomicznego zużycia energii.

Nawiew Windless. Niebywale komfortowy

Strumień powietrza rozpraszany jest przez aż 975 mikrootworów. Zamiast fali ciepła lub chłodu Twoja skóra czuje tylko delikatny, zarazem komfortowy nawiew. Bardzo przyjemny, subtelny i łagodny. Przy okazji jest to powietrze oczyszczone w 12 etapach. Czas wziąć głęboki oddech i poczuć różnicę.

Zarządzaj klimatyzacją zdalnie przez Wi-Fi

Jeśli pragniesz szybko ogrzać pomieszczenie, wystarczy kilka ruchów w aplikacji na smartfonie, aby Rotenso Teta rozpoczął działanie, napełniając przestrzeń przyjemnym ciepłem. A gdy potrzebujesz ochłody, z łatwością zmniejszysz temperaturę za pomocą kilku dotknięć ekranu. Połączenie klimatyzatora z domową siecią Wi-Fi otwiera przed Tobą drzwi do zdalnego sterowania – możesz zmieniać ustawienia, nawet jeśli jesteś poza domem. Funkcja Smart Wi-Fi to wygoda i kontrola, gdziekolwiek jesteś.

DO GÓRY