Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne typu split reprezentują grono najczęściej oraz najchętniej wybieranych jednostek dbających o komfort termiczny domów i mieszkań. Cenione są głównie z uwagi na wysoką efektywność pracy, zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia. Zapewniają poza tym znakomitą sprawność energetyczną (osiągając A+++, czyli najwyższą z norm europejskich), odznaczają się cichą pracą, szybkim i nieskomplikowany montażem, a dodatkowo słyną z prostej obsługi i kompatybilności z systemami smart home.

klimatyzator ścienny

Są kompaktowe, gustowne, precyzyjne i nowoczesne

W naszej ofercie czekają klimatyzatory ścienne znanych, cenionych, nagradzanych i utytułowanych producentów: Daikin oraz Sinclair. Dekady doświadczeń zaowocowały powstaniem urządzeń o gustownym, zarazem minimalistycznym i funkcjonalnym designie. Lekka forma o subtelnych kształtach skrywa szereg nowoczesnych technologii zapewniających ciepło, którego wymagasz albo chłód, jakiego potrzebujesz.

Precyzyjnie dobrane parametry (temperatura, intensywność nawiewu, podtrzymywanie, zaprogramowane cykle) stanowią gwarancję stabilnych warunków, połączonego z komfortem przebywania wśród własnych czterech ścian.

Jak działają i co oferują klimatyzatory ścienne?

Instalacja, na którą składa się klimatyzator ścienny split, zawiera również jednostkę zewnętrzną, zawór rozprężny, przewody wypełnione czynnikiem chłodniczym oraz wentylatory służące rozprowadzaniu ciepła/chłodu wewnątrz pomieszczeń. Zamknięty układ klimatyzacji odznacza się wysoką wydajnością, przy jednoczesnym zachowaniu cichej pracy instalacji – zarówno jednostki wewnętrznej, jak i tej umiejscowionej na dworze. Powtarzalne cykle wykorzystują powietrze obecne w pokoju, maksymalizując skuteczność działania.

klimatyzator ścienny do domu daikin stylish

Klimatyzator ścienny. Poznaj więcej zalet

  • Oszczędność energii – technologia inwerterowa obniża użycie energii, zachowując wysoką wydajność urządzenia. Oprócz tego, w trybach automatycznych i ECO klimatyzatory sterowane są autonomicznie, dopasowując działanie do warunków panujących w pomieszczeniach, bez gwałtownych i prądożernych skoków temperatury.
  • Niezawodność – nieskomplikowana w gruncie rzeczy budowa wraz z nowoczesnymi podzespołami zapewniają długie lata bezawaryjnej pracy klimatyzatorów ściennych. Jeśli właściciel pamięta o regularnych przeglądach filtrów i serwisowaniu urządzeń, one odwdzięczają się bezbłędną niezawodnością.
  • Cicha praca – określenie hałas jest w przypadku sprzedawanych u nas klimatyzatorów ściennych umowne. Dźwięki o natężeniu około 16 dB są na poziomie szeptu, nie przeszkadzają tym samym w skupieniu, odpoczynku, ani nawet snu.
  • Personalizacja ustawień – ponieważ każdy jest inny, to klimatyzatory naścienne dopasowują się do użytkownika, a nie odwrotnie. W rezultacie stworzenie optymalnych warunków, w tym idealnie dobranej temperatury, jest szybkie, intuicyjne, proste.

Dla kogo jest klimatyzator ścienny? Kiedy go kupić?

Zainwestuj w klimatyzatory ścienne wtedy, gdy nie chcesz martwić się o ceny paliw kopalnych, ani ich dostępność. Wybierz klimatyzatory ścienny, kiedy cenisz sobie wygodę obsługi – żadnych wizyt w kotłowni, zero pyłu węglowego, żadnych skomplikowanych instalacji. Tylko dyskretna i cicha jednostka ścienna.

sterowanie klimatyzacją ścienną daikin przez wifi

Kup, jeśli masz już dość upałów i pragniesz spędzać lato w otoczeniu przyjemnego chłodu. Kup, jeśli zimą chcesz mieć ciepło bez masywnych kaloryferów. Klimatyzatory ścienne to prostota, komfort termiczny i niezawodność.

Jak klimatyzatory ścienne dbają o dobry klimat?

Oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń to tylko jedna z możliwości. Klimatyzatory ścienne nawilżają również powietrze, którym oddychasz Ty i Twoi bliscy. Pomagają w ten sposób dbać o dobrą kondycję dróg oddechowych oraz błon śluzowych, co ma szczególne znaczenie zimą. Co ważne, jednostki ścienne robią to pomimo zamkniętych okien. Otacza Cię więc oczyszczone, nawilżone, świeże powietrze. W takiej przestrzeni z pewnością lepiej się poczujesz.

DO GÓRY